Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина) продовжено.

29.09.2019
Фото - Проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина) продовжено.

 

Компанія «Такеда Україна» продовжує започаткований спiльно з ТОВ «МЛ «ДІЛА»» проект скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) у лабораторії Centogene AG (Німеччина)*.

Умови проведення: направлення від лікаря.

Період проведення: з 05 березня 2018 р. по 31 березня 2022 р.

Для того, щоб взяти участь в проекті, необхідно звернутись за направленням для обстеження до лікаря, який скерує вас у подальших кроках щодо взяття та відправлення матеріалу до медичної лабораторії ДІЛА (ТОВ «МЛ «ДІЛА», ліцензія МОЗ України серія АД №071280 від 22.11.2012 р.), адреси відділень лабораторії  вказані у направленні. Подальші ензимна і генетична діагностика** зазначених захворювань проводяться у лабораторії Centogene AG (Німеччина).

* Проведення скринінгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) є безкоштовним для пацієнтів. Витрати на проведення скринiнгової діагностики рідкісних захворювань (хвороба Гоше, хвороба Фабрі і мукополісахарідози всіх типів) покриваються за рахунок ТОВ «Taкеда Україна».

**Генетична діагностика здійснюється при підтвердженій підозрі за результатами ензимної діагностики, а також у жінок при підозрі на хворобу Фабрі.
***Проект проводиться на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій і території проведення ООС, в діагностичних центрах медичної лабораторії «ДІЛА»,  зазначених в скеруванні.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому