Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Андростендіола глюкуронід (3-альфа-Діол)

Повернутися

Загальна характеристика

Андростендіола глюкуронід (3-альфа-діол глюкуронід) є кон'югованою формою 3-альфа андростендіона - основного метаболіту дигідротестостерона (ДГТ) і відображає активність периферичного перетворення андрогенів.
Він може утворюватись із ДГЕА-С, андростендіона і глюкуронованих метаболітів інших андрогенів (андростендіона глюкуроніда).
Процес глюкуронування відбувається в шкірі, сальних залозах, печінці.
Кон'югація продуктів обміну андрогенів з глюкуроновою кислотою значно полегшує інактивацію і експресію гормональних метаболітів.
Чутливість шкіри до андрогенів залежить від присутності фермента 5-альфа-редуктази, який перетворює тестостерон на ДГТ, що, в свою чергу, зв'язується з внутрішньоклітинними рецепторами і стимулює андрогенну біоактивність шкіри.
Це проявляється стимуляцією росту волосся на обличчі, грудних залозах, верхній частині живота.
Андростендіол глюкуронід не володіє прямим андрогенним ефектом, але відображає рівень секреціїї тестостерона, ДГТ та 5-альфа-редуктази.
В організмі жінки основна кількість андростендіола глюкуроніда є продуктом секреції кори наднирників. Надлишкова продукція андрогенів у жінок відбувається при різних гормональних порушеннях (СПКЯ, природженій гіперплазії кори наднирників, гіпертекозі, акромегалії, пухлинах яєчників та кори наднирників, ожирінні).
В деяких випадках рівень 3-альфа-діол глюкуроніда може бути підвищеним навіть при нормальному рівні інших андрогенів в сироватці, що спостерігається при ідіопатичному гірсутизмі.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Важливо: Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Андростендіола глюкуронід (3-альфа-Діол)
Ціна (грн.) 415
Термін 7 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому