Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Антитіла до ендомізію IgA - напівкількісн.

Повернутися

Загальна характеристика

Ендомізій - це пухка сполучна тканина, що оточує гладком'язові клітини. У генетично схильних людей вживання глютену (білка клейковини хлібних злаків) може викликати розвиток целіакії або глютен-чутливої ??ентеропатії, що характеризується появою аутоантитіл до структур позаклітинного матриксу, в т.ч. ендомізію і ретикуліну.
Серологічне діагоностика корисна в якості попереднього скринінгового обстеження при підозрі на целіакію і вирішенні питання про направлення на біопсію з гістологічним дослідженням. Поєднання тестів підвищує специфічність і чутливість дослідження (тест на антитіла до гліадину більш чутливий, тести на антитіла до ендомізіуму і ретикулін - більш специфічні). Можливий наступний алгоритм серологічного дослідження при підозрі на целіакію: при виявленні антитіл до гліадину підтвердити результат дослідженням антитіл до ендомізію і ретикуліну. При виборі єдиного дослідження, кращим є дослідження антитіл до ендомізію.
Антитіла, асоційовані з целіакію, використовують і при моніторингу лікування целіакії (безглютеновая дієта), які зазвичай зникають через кілька місяців після переходу на дієту. 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА". Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Антитіла до ендомізію IgA - напівкількісн.
Ціна (грн.) 995
Термін 10 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android