Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний

Повернутися

Загальна характеристика

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ — це обстеження для визначення антигенів, дозволяє безпосередньо виявляти в секреті дихальних шляхів білки вірусу SARS-CoV-2, що синтезуються в ході реплікації. Більшість діагностичних тестів виявлення АГ для діагностики COVID-19 засновані на так званій сендвіч-схемі імуноаналізу із застосуванням зручного латерального проточного методу, який також часто використовується для тестування на ВІЛ, малярію або грип. Для виявлення вірусу SARS-CoV-2 обумовленою речовиною найчастіше є білок вірусного нуклеокапсиду, який присутній в досить великій кількості і тому є зручною мішенню. Згідно результатів досліджень, що стосуються чутливості і специфічності при використанні даних тестів для аналізу зразків матеріалу з верхніх дихальних шляхів, спостерігався вкрай великий розкид чутливості в порівнянні з методом ампліфікації нуклеїнових кислот, в діапазоні 0-94%, тоді як специфічність залишається стабільно високою (понад 97%). Кращі результати застосування швидких тестів для виявлення АГ спостерігаються у пацієнтів з високим вірусним навантаженням (значення Ct ?25 або>106 копій вірусного геному/мл), які, як правило, знаходяться на безсимптомній стадії (1-3 дні до появи симптомів) або на початку маніфестної (перші 5-7 днів) стадії захворювання. Після 5-7 днів від виникнення симптомів захворювання є висока ймовірність зниження вірусного навантаження у пацієнтів, а отже, зростає ймовірність отримання хибнонегативних результатів. Незважаючи на подібні обмеження, за умови правильного застосування та інтерпретації, швидкі тести для виявлення АГ мають значний потенціал для побудови на їх основі тактики ведення пацієнтів, прийняття рішень у сфері охорони здоров'я та реалізації епіднагляду за COVID-19.

 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Мазок із ротоглотки

Правила підготовки пацієнта

Рекомендовано за 6 годин до взяття мазків не вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки, не використовувати препарати для розсмоктування, не застосовувати краплі чи спреї для носа та не промивати ніс.

Рекомендовано за 2 години до взяття мазків не вживати їжу і не пити воду, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби, не полоскати рот/горло та не курити.

Перед взяттям мазка, при наявності рясних виділень з носа, необхідно очистити носові ходи - сильним видихом видалити слиз з носа (висякатися).

 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний
Ціна (грн.) 600
Термін 0.3 (0.5) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому