Укр
icon
icon
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для пацієнтів
0 800 217 887
Консультація лікаря для пацієнтів
0 800 219 696
Гаряча лінія для лікарів
0 800 752 180
Гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
Гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний

clock icon Термін виконання: 20 хв
299 грн

Діагностичний напрямок

Інфекційне ураження організму

Загальна характеристика

Під час замовлення дослідження необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу ( в т.ч. паспорт, свідоцтво про народження або посвідчення водія).

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ — це обстеження для визначення антигенів, дозволяє безпосередньо виявляти в секреті дихальних шляхів білки вірусу SARS-CoV-2, що синтезуються в ході реплікації. Більшість діагностичних тестів виявлення АГ для діагностики COVID-19 засновані на так званій сендвіч-схемі імуноаналізу із застосуванням зручного латерального проточного методу, який також часто використовується для тестування на ВІЛ, малярію або грип.

Для виявлення вірусу SARS-CoV-2 обумовленою речовиною найчастіше є білок вірусного нуклеокапсиду, який присутній в досить великій кількості і тому є зручною мішенню. Згідно результатів досліджень, що стосуються чутливості і специфічності при використанні даних тестів для аналізу зразків матеріалу з верхніх дихальних шляхів, спостерігався вкрай великий розкид чутливості в порівнянні з методом ампліфікації нуклеїнових кислот, в діапазоні 0-94%, тоді як специфічність залишається стабільно високою (понад 97%).

Кращі результати застосування швидких тестів для виявлення АГ спостерігаються у пацієнтів з високим вірусним навантаженням (значення Ct ?25 або>106 копій вірусного геному/мл), які, як правило, знаходяться на безсимптомній стадії (1-3 дні до появи симптомів) або на початку маніфестної (перші 5-7 днів) стадії захворювання. Після 5-7 днів від виникнення симптомів захворювання є висока ймовірність зниження вірусного навантаження у пацієнтів, а отже, зростає ймовірність отримання хибнонегативних результатів. Незважаючи на подібні обмеження, за умови правильного застосування та інтерпретації, швидкі тести для виявлення АГ мають значний потенціал для побудови на їх основі тактики ведення пацієнтів, прийняття рішень у сфері охорони здоров'я та реалізації епіднагляду за COVID-19.

Показання для призначення


1) з підозрою на COVID-19; 2) з ознаками тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС); 3) з ознаками інших гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ); 4) з ознаками пневмонії; 5) що були у тісному
контакті з особою з підтвердженим випадком на COVID-19; 6) що повертаються
з регіонів зі значним розповсюдженням COVID-19; 7) що
підлягають плановій госпіталізації.


 

Маркер


Антигенний маркер інфікування
(COVID-19)


 

Клінічна значущість


Попереднє скринінгове обстеження на
визначення антигену SARS-CoV-2.


 


Склад показників:

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний

Правила підготовки пацієнта

мазок із носоглотки

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 6 годин Припинити прийом будь-яких препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалу За 30 хвилин не палити. Не вживати їжу та напої. не жувати жувальну гумку.Примітки:Не промивати ніс в день здачі БМ. Безпосередньо перед взяттям БМ видалити надлишковий слиз: один раз в серветку сильно видихнути носом («висморкатися») і акуратно прибрати виділення, уникаючи торкання внутрішньої поверхні слизової носа.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

мазок із носоглотки

Біоматеріал для дослідження: Corеtest COVID АГ. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: ТС для COVID АГ. Умови доставки: Не підлягає доставці, потрібно здавати у відділенні​.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому