Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Алергокомпонент Казеїн nBos d 8, IgE (f78)

Повернутися

Загальна характеристика

Фракція казеїну представляє 80% всіх молочних білків. Це основний білок молока, який асоційований з розвитком важких алергічних реакцій і через свою стабільність може викликати алергію як в дитячому так і дорослому віці. Bos d 8 казеїн складається з 4 різних фракцій (альфа s1-, альфа s2-, бета- і к-казеїн), які характеризуються незначною гомологією. Пацієнти майже завжди сенсибілізовані до альфа-казеїнів (100%) та ?-казеїну (91,7%). Bos d 8  термостабільний і стійкий до кислого pH, не є видоспецифічним білком, тому при сенсибілізації до даного компоненту молока можлива підвищена чутливість до молока інших тварин та до сирів (оскільки вони містять казеїн). Казеїн не втрачає своїх властивостей при кип'ятінні, тому при наявності сенсибілізації до казеїну необхідно відмовитися як від молока без або після термічної обробки, також потрібно виключити вживання продуктів, до складу яких воно входить.
Алергія на казеїн може проявлятись патологією шкіри: кропив’янка, ангіоневротичний набряк, атопічний дерматит; порушеннями з боку шлунково-кишкового тракту: хейліт, біль в животі, нудота, блювання, діарея, синдром подразненого кишківника; порушенням функції респіраторної системи: алергічний риніт, загостренням астми та\або в вигляді системних анафілактичних реакцій у важких випадках. 
 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

 Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергокомпонент Казеїн nBos d 8, IgE (f78)
Ціна (грн.) 455
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android