0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Разом з ДІЛА у світ нових можливостей

09.01.2018
Фото - Разом з ДІЛА у світ нових можливостей

Вибір місця роботи - справа не менш відповідальна, ніж визначення майбутньої професії. Від компанії, у якій належить працювати, залежить подальша доля і спосіб життя людини: чи стане вона перспективним і затребуваним професіоналом, що чітко представляє і активно впливає на своє майбутнє чи ні. Для молодого фахівця, сповненого амбіцій і очікувань, дуже важливо, щоб робочий колектив був до душі, а можливості компанії дозволяли реалізувати індивідуальні здібності і таланти.

З 5 по 7 грудня 2017 року приватна медична лабораторія ДІЛА, національний лідер за якістю та інформаційним сервісом у лабораторній діагностиці, гостинно приймала в Києві майбутніх випускників Чорнобильського медичного коледжу.

Менеджер з персоналу Анна Бредіхіна провела цікаві презентації щодо Корпоративної культури, розповіла про Місію і Цінності компанії ДІЛА, чудові перспективи розвитку для молодих фахівців. Разом з колегами Анна супроводила наших гостей на екскурсію до головного центру лабораторної діагностики та центральну лабораторію, де випускники із захопленням спостерігали за роботою професіоналів. Тут вони отримали чудову можливість з перших вуст почути про історію створення лабораторії ДІЛА, переваги роботи в компанії, можливості подальшого навчання та кар'єрного зростання.

Разом з головною медичною сестрою Мариною П'ятою студенти відвідали наш лабораторний комплекс і ознайомилися з усіма етапами його функціонування: від реєстрації пацієнта і до видачі результатів дослідження. Випускники активно задавали запитання про техніку забору різних типів біоматеріалу, змогли дізнатися про специфіку роботи у підрозділах, заглянули в святая святих - саме серце лабораторії, де познайомилися з сучасними технологіями в дії. Головна медична сестра П'ята Марина, будучи випускницею Чорнобильського медичного училища, на власному прикладі розповіла майбутнім фахівцям про переваги вибору роботодавця в особі компанії ДІЛА і побудову успішної кар'єри.

Заступник головного лікаря Олена Сергіївна Шиманська і внутрішній тренер Ірина Муковоз показали студентам робочі процеси у відділі медичного сервісу, відзначили важливі функції медичної сестри, цінність виконуваної нею роботи. Студенти відвідали маніпуляційні кабінети, акушерсько-гінекологічний і педіатричний кабінети, де на власні очі побачили роботу медичного персоналу, сучасне оснащення, процес спілкування з пацієнтами та етапи оформлення досліджень.

Випускники коледжу із задоволенням провели час у наших стінах, їх вразили умови роботи в сучасній компанії, застосування високих технологій і інновацій, використання безболісних методів взяття біоматеріалу, а також перспективи професійного розвитку і соціальний пакет співробітників МЛ ДІЛА. Вони залишили безліч захоплених відгуків із побажаннями зростання і процвітання на адресу компанії, яка, можливо, стане їх дороговказною зіркою при виборі професії.

Медична лабораторія ДІЛА першою відкрила двері, запрошуючи в наш дружний і професійний колектив майбутніх медичних сестер і фельдшерів. Уже завтра багато з них будуть вибирати свого першого роботодавця. День відкритих дверей - це не тільки відмінний привід для знайомства, але і початок багаторічної плідної і перспективної дружби. Починаючи з наступного року, компанія планує регулярно проводити подібні заходи для залучення молодих фахівців, надаючи їм детальні відомості про роботу своїх підрозділів.

 

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок