гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Нове дослідження для діагностики небезпечних ускладнень при вагітності

03.07.2015
Фото - Нове дослідження для діагностики небезпечних ускладнень при вагітності

Вагітність для жінки – особливий стан: відбуваються постійні зміни в організмі матері залежно від розвитку плоду. Іноді очікування народження дитини може бути затьмарене різними ускладненнями. У кінці другого або на початку третього триместру можливий розвиток прееклампсії. Прееклампсія – небезпечний як для матері, так і для дитини стан, що супроводжується підвищенням артеріального тиску, погіршенням кровообігу плаценти і порушенням функції нирок. Дитина не отримує кисень і поживні речовини у необхідній кількості, а в організмі матері виникають збої у роботі печінки, нирок, нервової системи та головного мозку.

Прееклампсію важко прогнозувати за допомогою традиційних методів, тому експерти компанії ДІЛА вивели нове інформативне лабораторне дослідження «Плацентарний фактор росту (ПЦФ, PlGF або PLGF)». Під час вагітності білок PlGF синтезується плацентою і циркулює в крові у високій концентрації. У жінок з прееклампсією рівень PlGF значно нижчий, ніж при нормальному перебігу вагітності.

Визначення показника PlGF дозволяє оцінити:

  • ризик розвитку прееклампсії, в тому числі й у вагітних із хронічною гіпертензією
  • ймовірність хромосомної патології плода (синдрому Дауна) при незадовільних показниках пренатального скринінгу І триместру
  • прогноз розвитку пологової діяльності
  • ризик синдрому затримки розвитку плода.

Особливістю проведення дослідження в МЛ ДІЛА є власні референтні значення і медіани, виведені нашими експертами для українських жінок з урахуванням регіональної специфіки, що значно підвищує точність і достовірність результатів. Також, у разі отримання незадовільних показників пренатального скринінгу І триместру, вагітні зможуть протягом 30 днів оформити дозамовлення дослідження PlGF без повторної здачі крові.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому