Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

MAR-тест

29.07.2021
Фото - MAR-тест

 

Шановні клієнти!

З радістю повідомляємо, що з 31 липня в МЛ ДІЛА стартує дослідження «MAR-тест (еякулят)».

У здорових чоловіків наявність і нормальне функціонування гематотестикулярного бар’єру захищає компоненти еякуляту від впливу власної імунної системи. При порушенні бар’єру в результаті різних причин (інфекційних процесів, обструкції сім’явиносних проток, варикоцеле, раку яєчка, крипторхізму, травм, оперативних втручань, гормональних порушень) запускається аутоімунна реакція з формуванням специфічних аутоантитіл.

За даними ВООЗ рекомендованим тестом оцінки наявності антиспермальних антитіл (АСАТ) в еякуляті є MAR-тест (Mixed agglutination reaction). В даному дослідженні визначається співвідношення нормальних активно-рухливих сперматозоїдів, покритих АСАТ, до загальної кількості сперматозоїдів.

Наявність таких спермальних антитіл вважається типовим і специфічним для імунологічного безпліддя. Ці антитіла зустрічаються приблизно в 8% безплідних чоловіків. АСАТ належать до двох імунологічних класів: IgA і IgG. Спермальні антитіла класу IgA рідко існують без антитіл класу IgG. Тому тестування спермальних антитіл класу IgG є рутинним скринінговим методом.

МЛ ДІЛА пропонує проведення MAR-тесту як окреме дослідження, так і в поєднанні зі Спермограмою розгорнутою, згідно рекомендацій ВООЗ, що включає визначення основних показників еякуляту і сперматозоїдів.

Памʼятайте, що якісне лабораторне виконання дослідження – запорука правильної діагностики та успішного лікування.

Назва дослідження Строки виконання звичайного дослідження
Київ/Регіони
Вартість звичайного виконання -  Київ/Регіони грн. Відділення, в яких можна взяти БМ для виконання досліджень
MAR-тест (еякулят) 24 г. 380

м. Київ, за попереднім записом:

  • вул. Підвисоцького, 6А;
  • пр-т Оболонський, 49;
  • вул. Гагаріна, 9;
  • пр-т Л. Курбаса, 16А.
Спермограма розгорнута + MAR-тест 24 г. 760
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому