гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Інноваційний метод обстеження для оцінки здоров'я шийки матки

28.04.2015
Фото - Інноваційний метод обстеження для оцінки здоров'я шийки матки

З метою підвищення точності та інформативності діагностики онкологічних процесів шийки матки, компанія ДІЛА впровадила сучасну, унікальну для України, схвалену міжнародними стандартами, методику проведення Пап-тесту методом рідинної цитології (технологія SurePath BD).

Методика дозволяє повноцінно провести скринінг раку шийки матки, виявити захворювання на ранній стадії, до появи симптомів, або переконатися в його відсутності. Важливою особливістю методики є можливість одночасного виконання ПАП-тесту та ВПЛ-тестування*.

Новий тест виконується в автоматизованій напівзакритій системі для цитологічного дослідження – SurePath Becton Dickinson. Автоматизація всіх виробничих процесів і переваги технології SurePath BD мінімізують вплив різних чинників на проведення дослідження. Це максимально підвищує чутливість цитологічного дослідження і достовірність результатів. Завдяки високій якості збереження зразка в лабораторії, протягом тижня можливий дозаказ досліджень з того ж матеріалу на ВПЛ і інфекції, які передаються статевим шляхом (7ІПCШ).

Відомо, що своєчасне виявлення онкології – запорука успіху в лікуванні та попередження небезпечних ускладнень. Показання до призначення дослідження:

  • скринінг раку шийки матки серед жінок у віці від 18 до 60 років
  • наявність візуальних і кольпоскопічних змін на шийці матки
  • контроль ефективності лікування.

З правилами підготовки можна ознайомитися на сайті або за номером Єдиної інформаційної служби 0 800 217 887.

* ВПЛ-тестування (вірус папіломи людини) – дослідження, що виявляє широкий спектр різних генотипів ВПЛ, які можуть привести до розвитку онкологічних захворювань шийки матки.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому