гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Інноваційні дослідження для ранньої діагностики онкологічних захворювань

29.12.2017
Фото - Інноваційні дослідження для ранньої діагностики онкологічних захворювань

01.01.18 МЛ ДІЛА в рамках діагностичного напряму «Онкоскринінги» впровадила інновації:

  • Онкомаркер сечового міхура (ТРА, цитокератин 8,18,19  у сироватці). Дослідження призначено для онкологів, онкохірургів, онкоурологів, урологів, дорослих, дитячих, сімейних лікарів, терапевтів, а також гінекологів.
  • Онкомаркер легень (ProGRP). Дослідження призначено для онкологів, онкопульмонологів, онкохірургів, сімейних лікарів, терапевтів.
  • Бета-2-мікроглобулін (матеріал кров, сеча). Дослідження призначено для онкологів, онкогематологів,гематологів, онкоурологів, урологів, дорослих, дитячих, сімейних лікарів, терапевтів.
  • Онкомаркер товстої кишки (Tu M2-піруваткіназа). Дослідження призначено для онкологів, проктологів, хірургів, онкохірургів, дорослих, дитячих, сімейних лікарів, терапевтів.

Дослідження можуть бути застосовані пацієнтами (як скринінг).

Переваги використання нових досліджень:

Обстеження пацієнтів з груп ризику розвитку раку коштовне і може потребувати проведення значної кількості діагностичних процедур. Дослідження онкомаркерів дозволяє визначити пацієнтів з високим ризиком розвитку певної онкологічної патології і таким чином ефективно спрямувати використання методик обстеження, зменшити вартість, тривалість обстеження, кількість діагностичних втручань.

Онкомаркери - специфічні речовини, продукти життєдіяльності пухлини або речовини, які продукують нормальні тканини у відповідь на проникнення ракових клітин. Онкомаркери досліджуються в крові, сечі, калі, тканинах пухлини або інших тканинах або рідинах деяких пацієнтів з раком (або хворих на деякі інші захворювання, не пов'язані з онкологією).

Більшість маркерів пухлини продукують і нормальні клітини, однак раковими клітинами дані речовини продукуються у набагато більш високих концентраціях.

Завдання, які вирішуються при використанні онкомаркерів

1. Рання диференціальна діагностика пухлин.

2. Виявлення метастазів/рецидиву за 6 місяців до їх клінічної маніфестації.

3. Оцінка ефективності терапії.

Недотримання умов підготовки впливає на результат. Тому рекомендується звернутися до фахівця для виключення факторів, що впливають на точність результату. Детальну інформацію про правила підготовки нададуть спеціалісти Єдиної інформаційної служби за телефоном 0 800 606 777

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому