Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Адреналін (у плазмі)

Повернутися

Загальна характеристика

Адреналін і норадреналін є гормонами мозкового шару наднирників. У крові знаходяться у вільній формі. Для феохромоцитом наднирникового походження характерним є підвищення рівня і адреналіну, і норадреналіну, а позанаднирникові пухлини, зазвичай, продукують тільки норадреналін. Концентрація катехоламінів у крові протягом доби значно змінюється, що пов'язано з емоційними та фізичними впливами, тому для оцінки гормонального статусу мозкового шару наднирників краще використовувати показники добової екскреції катехоламінів з сечею та загальних метанефринів (більш стійкі, ніж катехоламіни). Дослідження катехоламінів плазми застосовують при сумнівних або негативних результатах дослідження сечі, при значно розділених у часі приступах пароксизмальної гіпертензії, у період виражених клінічних симптомів. У жінок виділення адреналіну та норадреналіну збільшується в лютеїнову фазу менструального циклу, а потім знижується в період овуляції. Взяття біологічного матеріалу для даного дослідження проводиться за попереднім записом.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: 

Натщесерце, через 8 год. періоду голодування (якщо інше не визначено лікарем), згідно з графіком взяття біоматеріалу в відділенні МЛ ДІЛА. 

Перед взяттям крові пацієнту необхідно 30 хв. полежати.

Попередній запис за телефонами Єдиної інформаційної служби МЛ ДІЛА.

Важливо:

Протягом трьох діб до і під час проведення дослідження виключити з раціону їжу і напої, багаті амінами (ваніль, шоколад, кава, какао, чай, колу, пиво, банани, авокадо, томати, алкоголь), не палити. Узгодити з лікуючим лікарем можливість відміни препаратів: тетрациклінових антибіотиків, резерпіну, транквілізаторів, адреноблокаторів, інгібіторів МАО, симпатоміметиків.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Адреналін (у плазмі)
Ціна (грн.) 550
Термін 7 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому