0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Альфа-2-макроглобулін

Повернутися

Загальна характеристика

Альфа-2-макроглобулін - це високомолекулярний глікопротеїн, що синтезується в підшлунковій залозі. У нативному стані він здатний приєднувати і транспортувати багато біологічно активних молекул: цитокіни (інтерлейкіни, інтерферони, фактори некрозу пухлини, стимуліни, інгібіни і фактори росту), цинк і нікель . Кожна його субодиниця містить також "пастку" для будь-якого з протеолітичних ферментів. Є інгібітором протеолітичних ферментів (ферментів розщеплюючих білки - пепсину, трипсину, хімотрипсину, колагенази, плазміну і ін.) і як білок гострої фази володіє захисною дією від протеаз на ендотелій судин.
Альфа-2-макроглобулін - маркер гломерулонефропатіі, збільшується при важких захворюваннях нирок з ураженням базальних мембран клубочків (хронічний гломерулонефрит, нефротичний синдром).
Регулює значну частину функцій організму, пов'язаних з системою крово- і лімфообігу. Проявляє антикоагулянтну (протизгортувальну) активність, інактівуючи тромбін і блокуючи перехід фактора XII в XIIа, плазміногену в плазмін.  

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Вранці до 11.00, суворо натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня МЛ "ДІЛА", якщо є особливі вказівки лікаря.Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Альфа-2-макроглобулін
Ціна (грн.) 215
Термін 12 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок