Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Програма 153 "Чоловіче гормональне здоров'я"

Повернутися
Фото - Програма 153 "Чоловіче гормональне здоров'я"

Загальна характеристика

Вважати, що гормональні порушення є переважно жіночою проблемою - помилка. Насправді здоров’я чоловіків також залежить від статевих гормонів. І мова не лише про репродуктивну та сексуальну функції!

Навіть невеликі і спочатку непомітні порушення рівнів статевих гормонів можуть призводити до незворотних наслідків, які стають очевидними лише через багато років:

-стан судин (в майбутньому це підвищений тиск);
-обмін холестерину (в майбутньому - це атеросклероз, інфаркти, інсульти);
-міцність кісток і сила м’язів;
-надлишкова вага, якої важко позбавитись;
-зниження пам’яті і швидкості реакції;
-зниження працездатності та стресостійкості;
-зниження статевого потягу.

Напружений ритм життя сучасних чоловіків та високий рівень стресів призводять до стрімкого зростання набутих андрогендефіцитних станів (браку чоловічих статевих гормонів), що може наступати в різному віці і залежить від індивідуальних особливостей організму чоловіка та способу його життя.

Програма рекомендована:

-з профілактичною метою для чоловіків, які відповідально ставляться до свого здоров’я і бажають досягати максимальних показників у всьому. Особливо за наявності факторів, що викликають дисбаланс статевих гормонів: паління, вживання спиртних напоїв (особливо пива), частий контакт зі шкідливими хімічними речовинами тощо;
-для оцінки стану здоров'я чоловікам, що приймають «спортивні» препарати (біодобавки та ін.), які допомагають покращити спортивні результати, але водночас можуть зашкодити репродуктивному здоров’ю;
-при збільшенні ваги та/або втраті м’язової маси, що не може бути наслідком тільки переїдання та сидячого способу життя;
-якщо спостерігається посилене випадіння волосся та облисіння;
-при зменшенні міцності кісток;
-при плануванні вагітності;
-у випадку підозри на безпліддя (наприклад: відсутність впродовж 1 року і більше вагітності у жінки в сексуально активній парі, що не використовує протизаплідні засоби);
-за наявності симптомів, що можуть вказувати на гормональні порушення: зниження сексуального потягу, потенції, зменшення об’єму еякуляту;
-при підвищеній втомлюваності, зниженій здатності до концентрації, погіршенні пам’яті.

Результати досліджень дозволять вам виявити індивідуальні андрогенні/гормональні коливання, як причину проблем з репродуктивною, сексуальною функцією (в т.ч. потенцією) та загальним здоров’ям, виявити їх певні причини (гіперпролактинемію, зниження гонадотропних гормонів (ФСГ, ЛГ)).

Дослідження, які входять до скринінгової програми:
-Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)
-Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)
-Пролактин
-Естрадіол (Е2)
-Індекс вільного тестостерону
-Дегідроепіандростерона-сульфат (ДГЕА-с)

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. Важливо: Узгодити з лікарем день проходження дослідження відповідно до дня менструального циклу.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 153 "Чоловіче гормональне здоров'я"
Ціна (грн.) 1270
Термін 10 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому