Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 123 "Перевір здоров'я щитоподібної залози-розширена оцінка"

Повернутися
Фото - Програма 123 "Перевір здоров'я щитоподібної залози-розширена оцінка"

Загальна характеристика

Актуальність турботи про здоров'я щитоподібної залози для жителів України збільшується з кожним роком. Після Чорнобильської аварії, нажаль, спостерігається постійне зростання захворюваності зобом. Вузловий зоб може становити загрозу не лише здоров'ю, а й життю людини, особливо якщо вузлове утворення - рак щитоподібної залози. 

Гормони щитоподібної залози впливають на всі види обміну речовин. Дисбаланс гормонів щитоподібної залози призводить до погіршення як зовнішнього вигляду, так і загального самопочуття, а саме: 

  • порушується статева функція (безпліддя, зміна статевого потягу, у жінок - порушення менструального циклу, невиношування вагітності, порушення пологової діяльності, вади розвитку плоду);
  • змінюється емоційний фон («від депресії до агресії»); 
  • знижується працездатність, погіршується пам'ять, увага;
  • страждає обмін речовин: підвищується рівень холестерину, ризик розвитку цукрового діабету; 
  • з'являються серцебиття, перебої в роботі серця, ламкість нігтів, інтенсивне випадання волосся; 
  • у дітей порушується фізичний, розумовий, статевий розвиток.

 

Важливо! Зміни в організмі прогресують навіть при незначному відхиленні гормонів щитоподібної залози від норми, але самопочуття при цьому може практично не змінитися. Щорічна профілактична перевірка функції щитоподібної залози в МЛ ДІЛА дозволяє уникнути таких серйозних ускладнень, як гіпертонічна хвороба, ранній атеросклероз, погіршення пам'яті та уваги, ожиріння, захворювань серця. 

Результати досліджень дозволять вам оцінити функцію щитоподібної залози (чи правильно вона працює) та виявити основні причини утворення вузлів. 

 

ДІЛА при виконанні досліджень використовує біотин-незалежну методику, яка гарантує достовірні результати навіть у випадку, якщо ви приймаєте препарати з біотином (вітамінні комплекси та БАДи для покращення стану волосся та нігтів, вітаміни для вагітних та ін.).

Дослідження, які  входять до скринінгової програми:

  • Тиреотропний гормон (ТТГ) 
  • Тироксин вільний (Т4 вільн.) 
  • Трийодтиронин вільний (Т3 вільн.) 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696  Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени. 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування. Важливо: якщо напередодні проводилася процедура ангіографії, час забору крові на дослідження погодити з лікарем (при застосуванні контрасту "Флуоресцеїн", кров для дослідження ТТГ забирають через 72 години після введення контрасту (результат інтерференції з контрастом - псевдо-занижені результати (менше 0,01 млМО/л). Можливо: Протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА". Перерва не менше, ніж 6 годин після прийому їжі (виключити жирну їжу).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 123 "Перевір здоров'я щитоподібної залози-розширена оцінка"
Ціна (грн.) 425
Термін 14 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android