Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Імуноглобулін Е

Повернутися

Загальна характеристика

Імуноглобулін Е (IgE) відповідальний за розвиток алергії негайного типу. Час напівжиття 3 - 5 днів у сироватці та 14 днів на мембранах огрядних клітин і базофілів. У нормі IgE становить менше 0,001% від усіх імуноглобулінів сироватки крові і синтезується плазматичними клітинами селезінки, мигдаликів, аденоїдів, слизових оболонок дихальних шляхів, шлунка і кишівника. Не зв'язує комплемент і не проходить через плаценту, володіє здатністю до швидкої фіксації на клітинах, тому у вільному вигляді знаходиться в плазмі в незначних кількостях. При повторному контакті з алергеном, взаємодія IgЕ та антигену відбувається на поверхні базофілів і огрядних клітин, що призводить до дегрануляції, вивільнення вазоактивних факторів (гістаміну, серотоніну, гепарину та ін) і розвитку клінічних проявів алергії. Приймає також участь в протигельмінтному імунітет, що зумовлено перехресним зв'язуванням між IgE і антигеном гельмінтів. IgE можна виявити в організмі людини вже на 11-му тижні внутрішньоутробного розвитку і його концентрація в сироватці крові зростає поступово з моменту народження до підліткового віку. У літньому віці рівень IgE може знижуватися.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Імуноглобулін Е
Ціна (грн.) 220
Термін 12 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому