Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Загальний аналіз сечі

Повернутися

Загальна характеристика

Аналіз сечі є важливим і інформативним дослідженням в клінічній практиці. Сеча є водним розчином електролітів і органічних речовин. Основним компонентом сечі є вода (92-99%), в якій розчинено близько тисячі різних компонентів, багато з яких до цих пір повністю не охарактеризовані. Щодня з сечею з організму видаляється приблизно 50 - 70 сухих речовин, більшу частину яких становить сечовина і хлористий натрій. Склад сечі значно коливається навіть у здорових людей. Дослідження сечі проводиться з діагностичною метою і для контролю ефективності проведеного лікування. Загальний аналіз сечі включає визначення фізико-хімічних властивостей (прозорість, рН, відносна щільність), мікроскопію осаду, вивчення патологічних компонентів (білок, глюкоза, кетонові тіла, жовчні пігменти, кров).

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Сеча

Правила підготовки пацієнта

Біоматеріал приймається протягом робочого дня відділеннь МЛ "ДІЛА". Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Пацієнт збирає в чисту суху ємність всю першу вранішню сечу, потім відбирає з неї необхідний об'єм у вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur за допомогою спеціального тримача для перенесення сечі, який входить в комплект. Доставити в найближче Відділення протягом 2 годин, протягом 72 годин у пробірці з консервантом.
Напередодні збору біоматеріалу придбати у відділенні «МЛ«ДІЛА» транспортну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur. 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Загальний аналіз сечі
Ціна (грн.) 135
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android