Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Мікроскопія урогенітального мазку (ж) 3 точки

Повернутися

Загальна характеристика

Дослідження виділень з піхви, цервікального каналу і уретри проводять для виявлення запального процесу та його вираженості, визначення найпростіших (трихомонад), елементів дріжджоподібного гриба типу Candida та оцінки характеру флори. Порушення співвідношення кількісного рівня різних видів мікроорганізмів або видового складу асоціацій мікробіотипів піхви призводить до виникнення запальних процесів (бактеріальний вагіноз).

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Урогенітальний зішкребок (жіночий)

Правила підготовки пацієнта

У / г забір Стандартні умови: Протягом робочого дня ДЦ. Важливо

 • За 24 години (оптимально – 48 годин) виключити статеві контакти і використання будь-яких інтравагінальних засобів, тампонів або сперміцидів, спринцювання, проведення гінекологічного обстеження (кольпоскопія та/або мануальне). Протягом 2 годин утримуватися від сечовипускання. Важливо: дослідження не потребує додаткового споживання рідини й наповнення сечового міхура. Бажано біоматеріал здавати до лікування або не раніше ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено вашим лікарем).
 •  Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем. Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем. При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точкою забору. Інший тип БМ Стандартні умови: Протягом робочого дня ДЦ. Увага: У роботу може бути прийнятий для даного методу різний тип біоматеріалу (це визначає тільки замовник, вказуючи в напрямку). 

  У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

  Ціна і терміни дослідження:

  Назва дослідження
  Ціна (грн.)
  Термін
  Терміново!
  Вибрати
  Мікроскопія урогенітального мазку (ж) 3 точки
  Ціна (грн.) 150
  Термін 24 год.
  Терміново!
  Вибрані дослідження
  Немає замовлень
  Завантажте наші додатки
  для iOS та Android