Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Молекулярний пакет "Поліноз"

Повернутися

Загальна характеристика


Загальна характеристика

Основними проявами полінозу ( сезонної алергії) є алергічний риніт, кон'юнктивіт, алергічна бронхіальна астма, а токаж прояви, так званого, pollen-food синдрому: оральний алергічний синдром, рідше, кропив'янка чи ангіо-невротичний набряк після вживання у їжу продуктів рослинного походження - фруктів, овочів, горіхів чи насіння. Ці прояви є наслідком вироблення специфічних антитіл до пилку букоцвітних дерев, лугових та злакових трав та бур'янів ( полин та амброзія). Найефективнішим методом лікування полінозу є алерген-специфічна імунотерапія ( АСІТ) - метод лікування, що базується на тривалому введенні невеликих доз алергену, до якого чутливий пацієнт. Прогнозувати ефективність специфічної імунотерапії, а також можливість перехресних реакцій на їжу допомагає молекулярна діагностика. Молекулярний пакет "Поліноз" дозволяє визначити алергічні антитіла до головних компонентів пилку основних клінічно значущих рослин, що ростуть на території України: головного алергокомпоненту берези - Bet v1, головних алергокомпонентів лугових та злакових трав - Phl p1, Phl p5, головних компонентів амброзії Amb a1, та полину Art v1, Art v3. А також перехресні ( мінорні) компоненти - профіліни та полькальцини трав ( Phl p7, Phl p12) - які містяться у всіх видах пилку та рослинної їжі та є гомологічними для пилку усіх видів рослин.  Дослідження кількісне, що дозволяє точно визначати ступінь алергії та контролювати перебіг хвороби під час лікування. Якість тесту підтверджується сертифікатом програми зовнішньої оцінки якості Quality Club

Позитивний тест до головного алергену - дозволяє прогнозувати високу ефективність АСІТ. Сенсибілізація до головного та мінорних компонентів - свідчить про довготривалість хвороби, а також погіршує прогноз АСІТ. Виявлення сенсибілізації тільки до перехресних компонентів є протипоказом для призначення АСІТ.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Молекулярний пакет "Поліноз"
Ціна (грн.) 2150
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому