Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Алергокомпонент Коров'ячого молока nBos d 6 BSA, IgE(e204)

Повернутися

Загальна характеристика

Bos d 6 Бичачий сироватковий альбумін - термолабільних білок, який є респіраторним та харчовим алергеном, що присутній в епідермісі, молоці і м’ясі великої рогатої худоби. Bos d 6 - головний (мажорний) алерген яловичини і другорядний (мінорний) алерген молока. Сенсибілізація до Bos d 6 виявляється у 60% пацієнтів з алергією на білки коров’ячого молока, але при вживанні яловичини клінічні прояви спостерігаються тільки у 10% пацієнтів. Термічна обробка молока та м’ясних продуктів знижує, але повністю не прибирає алергенні властивості даного білка. Пацієнти з наявними IgE-антитілами до бичачого сироваткового альбуміну можуть відмічати алергічні реакції при вживанні баранини і свинини.
Bos d 6 - маркер ризику виникнення системних алергічних реакцій, наприклад, при штучному заплідненні (використовується в складі поживних середовищ) та лікуванні клітинною терапією (використовується при виготовленні засобів для підтяжки шкіри, проти зморшок) або інших процедурах, що включають інфузію альбуміновмісних розчинів.
 

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергокомпонент Коров'ячого молока nBos d 6 BSA, IgE(e204)
Ціна (грн.) 480
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому