Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Алергокомпонент Коров'ячого молока nBos d 6 BSA, IgE(e204)

Повернутися

Загальна характеристика

Bos d 6 Бичачий сироватковий альбумін - термолабільних білок, який є респіраторним та харчовим алергеном, що присутній в епідермісі, молоці і м’ясі великої рогатої худоби. Bos d 6 - головний (мажорний) алерген яловичини і другорядний (мінорний) алерген молока. Сенсибілізація до Bos d 6 виявляється у 60% пацієнтів з алергією на білки коров’ячого молока, але при вживанні яловичини клінічні прояви спостерігаються тільки у 10% пацієнтів. Термічна обробка молока та м’ясних продуктів знижує, але повністю не прибирає алергенні властивості даного білка. Пацієнти з наявними IgE-антитілами до бичачого сироваткового альбуміну можуть відмічати алергічні реакції при вживанні баранини і свинини.
Bos d 6 - маркер ризику виникнення системних алергічних реакцій, наприклад, при штучному заплідненні (використовується в складі поживних середовищ) та лікуванні клітинною терапією (використовується при виготовленні засобів для підтяжки шкіри, проти зморшок) або інших процедурах, що включають інфузію альбуміновмісних розчинів.
 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

 Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергокомпонент Коров'ячого молока nBos d 6 BSA, IgE(e204)
Ціна (грн.) 455
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android