Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний

Повернутися

Загальна характеристика

Увага! Дослідження можна пройти, скориставшись послугою "Виклик медсестри додому". Перелік міст та графік взяття біоматеріалу за посиланням

Коронавірусна інфекція COVID - 19 (від англ. CoronaVirus Disease 2019) є гострою респіраторною інфекцією, що викликається коронавірусом SARS - CoV - 2. Особливу небезпеку коронавіруси становлять для людей з послабленою імунною системою, зокрема для новонароджених, дітей і осіб літнього віку, людей з гіпертонією, діабетом і хронічними захворюваннями дихальної системи. 

Інфекція, що викликається,  SARS - CoV - 2, може проявлятися як у формі легкої гострої респіраторної інфекції, так і у важкій формі, ускладненій вірусною пневмонією, яка може призвести до розвитку дихальної недостатності. Джерелом інфекції є хвора людина, що може знаходиться наразі і в інкубаційному періоді.
Інкубаційний період в середньому- від 2 до 14 днів. 

Шляхи передачі вірусу :
1. повітряно-краплинний (при кашлі, чханні, розмові)
2. контактний (через рукостискання, предмети побуту)
3. фекально-оральний (через брудні руки, предмети побуту)

Визначити COVID - 19 можуть тільки спеціальні лабораторні дослідження.
Дослідження на нуклеїнові кислоти – кращий регламентований МОЗ України метод діагностики інфекції COVID-19. МЛ ДІЛА при дослідженні на COVID-19 застосовує тест-систему для молекулярної діагностики, яка призначена для якісного виявлення РНК, специфічної для коронавірусу 2019-nCoV з детекцією таргетних генів N, E, RdRP, в клінічних зразках з організму пацієнта (мазок носоглотки і ротоглотки). Процедура виявлення проводиться за методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі (RT), з подальшою детекцією амплікона за допомогою флуоресцентної мітки. 

При COVID-19 важливо вчасно спрогнозувати важкий перебіг, щоб звернутись по лікарську допомогу. Виявити і попередити ризик розвитку ускладнень на тлі коронавірусної інфекції допоможуть:

 

Ознайомитись с детальною інструкцією замовлення дослідження (ЗАМОВИТИ)

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Мазок із ротоглотки
Кал
Змив із бронхів

Правила підготовки пацієнта

Рекомендовано за 6 годин до взяття мазків не вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки, не використовувати препарати для розсмоктування, не застосовувати краплі чи спреї для носа та не промивати ніс. 

Рекомендовано за 2 години до взяття мазків не вживати їжу і не пити воду, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби, не полоскати рот/горло та не курити.

Перед взяттям мазка, при наявності рясних виділень з носа, необхідно очистити носові ходи - сильним видихом видалити слиз з носа (висякатися).

 

Ознайомитись с детальною інструкцією замовлення дослідження (ЗАМОВИТИ) 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний
Ціна (грн.) 1080
Термін 24 (30) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android