0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Алергочіп ISAC (112 алергокомпонентів)

Повернутися

Загальна характеристика

Молекулярний підхід в алергології виводить діагностику і лікування алергії на абсолютно новий рівень. Технологія Алергочіпа ISAC використовує окремі компоненти алергену для визначення наявності до них антитіл IgE у кожного окремого пацієнта. Один зразок крові дозволяє проводити вимірювання для всіх доступних алергокомпонентів, що дає можливість диференціювати "справжні" алергії від симптомів, викликаних перехрестною реактивністю, оцінювати ризик важких реакцій і визначати оптимальне специфічне імунотерапевтичне лікування. Переваги, що в кінцевому підсумку можуть поліпшити якість життя пацієнта.

Серед пацієнтів з алергією значна частка хворих є полісенсибілізованими, тобто чутливими до багатьох джерел алергенів.

Алергочіп ISAC - дослідження, що одночасно дозволяє визначити наявність підвищеної чутливості до 112 молекул з 48 джерел алергенів. У процесі дослідження визначаються специфічні IgE-антитіла до харчових, пилкових, епідермальних молекул алергенів, компонентів пліснявих грибів. Склад дослідження оновлено за рахунок алергокомпонентів, що сприяють розширенню і поліпшенню якості діагностичного пошуку при алергії на собак за рахунок Can f 4 та Can f 6 для діагностики видоспецифічної сенсибілізації та перехресних реакцій між алергенами домашніх тварин; при алергії на кліщів домашнього пилу - Der p 23 – алергокомпоненту, що асоціюється з розвитком бронхіальної астми; при харчовій алергії стало можливим визначення чутливості до важливих харчових алергенів - маркерів анафілаксії: Ana o 3 основного алергокомпоненту кешью, маркера тяжких алергічних реакцій;  Cor a 14 найбільш специфічного маркеру  алергії на фундук та Alpha-Gal – молекули, що відповідальна за розвиток важких алергічних реакцій при вживанні червоного м’яса. Введення нових молекул дозволяє розробити більш персоналізовані плани лікування пацієнтів з вичерпною інформацією і більшою точністю. 

В залежності від того, наскільки унікальні компоненти алергену, вони класифікуються як специфічні або перехрестно-реактивні маркери. Специфічні компоненти алергену більш-менш унікальні за своїм джерелом і зустрічаються тільки у досить обмеженого числа дуже близьких видів. Перехрестно-реактивні алергени, з іншого боку, широко поширені (також у віддалено споріднених видів) і, внаслідок їх високого ступеня структурної подібності, можуть викликати перехрестну реактивність IgE-антитіл. Схеми сенсибілізації на рівні компонентів можуть допомогти оцінити ризик серйозних алергічних реакцій, пояснити симптоми, обумовлені перехрестною реактивністю, і виявити пацієнтів, яким, ймовірно, допоможе специфічна імунотерапія. 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров
Капілярна кров

Правила підготовки пацієнта

 Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА. Вид біоматеріалу капілярна кров доступний в таких відділеннях:
Місто Київ, Одеса, Миколаїв -всі ВДЦ
Регіональні ВДЦ:
1. м.Ужгород, ВДЦ №68 вул. Капушанська, 25
2. м.Чернівці, ВДЦ №67 вул. Головна, 50
3. м.Львів, ВДЦ № №47 вул. Личаківська, 70а
4. м Дніпро, ВДЦ №77 вул. Героїв Крут, 10
5. м. Кривий Ріг, ВДЦ №55, вул. В. Великого, 15
6. м. Житомир, ВДЦ №092 майдан Соборний 2\2
7. м. Чернігів, ВДЦ №071 вул. 1-Травня 168
8. м. Рівне, ВДЦ №65 вул. Д. Галицького, 1  

 

 

 

 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Алергочіп ISAC (112 алергокомпонентів)
Ціна (грн.) 8000
Термін 7 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок