Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул.)

Повернутися

Загальна характеристика

Рецептор тиреотропного гормону (ТТГ) містить домен і для стимулюючих, і для блокуючих аутоімунних антитіл, При хворобі Грейвса стимулюючі імуноглобуліни, зв'язуючись з рецептором, імітують стимуляцію щитоподібної залози за допомогою тиреотропного гормону, що призводить до гіпертиреоїдизму; при зв'язку з рецептором ТТГ антитіл, які блокують щитоподібну залозу, розвивається гипотиреоїдизм. І хоча на частку стимулюючих антитіл, за даними літератури, доводиться близько 60 - 80%, поєднання ефекту стимулюючих і блокуючих антитіл може призводити до розбіжності клініко-лабораторних даних у пацієнта. Біохімічним підтвердженням явного гіпертиреозу є пригнічений рівень ТТГ в поєднанні з неадекватно підвищеними рівнями вільного Т4 (FT4) або вільного Т3 (FT3), однак зважаючи на кардинальні відмінності у лікуванні, прогнозі захворювання, в залежності від причини тиреотоксикозу, абсолютно необхідною є достовірна верифікація діагнозу. В дослідженні IMMULITE 2000 використовуються рекомбінантні рецепториТТГ (hTSHR) людини, тому за рахунок визначення саме стимулюючих аутоімунних антитіл диференціальна діагностика хвороби Грейвса є достовірною (чутливість 98,3%, специфічність 99,7%)

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування. Можливо: Протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА". Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул.)
Ціна (грн.) 400
Термін 14 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок