Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Антитіла до гліадину (деамінізовані пептиди) IgA ELiA

Повернутися

Загальна характеристика

Гліадин є спирторозчинною фракцією глютену - білка пшениці та причиною розвитку целіакії (ентеропатії) у осіб з генетичною схильністю. Пептиди, які утворюються при розщепленні глютену, багаті глютаміном і зв'язуються в кишківнику ферментом тканинною трансглютаміназою, який підсилює їх антигенні властивості. Це викликає розвиток запалення і специфічної імунної відповіді з появою ряду антитіл і аутоімунним ураженням слизової оболонки тонкої кишки, що характеризується втратою ворсинок і наявністю великої кількості міжепітеліальних лімфоцитів. Клінічно це проявляється синдромом мальабсорбції з явищами метеоризму, здуттям живота, діареєю, втратою маси тіла. Захворювання часто проявляється у новонароджених при додаванні каш до молочного харчування. Целіакія може розвиватися і у дорослих (можливо, при дії провокуючих чинників), діагностика в цьому випадку ускладнена. Зміни метаболізму, пов'язані з порушенням всмоктування поживних речовин, мінералів і вітамінів, можуть призводити до розвитку остеохондрозу, анемії, стомлюваності, погіршення репродуктивної функції.
Усунення глютену з дієти призводить до відновлення ворсинок і нормалізації абсорбції. Антигліадинові антитіла присутні у більшості хворих на целіакію. Антитіла класу IgА більш специфічні, ніж антитіла класу IgG, однак комбіноване скринінгове дослідження на специфічні IgА і IgG проти гліадин більш ефективно. 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА". Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Антитіла до гліадину (деамінізовані пептиди) IgA ELiA
Ціна (грн.) 545
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android