0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)

Повернутися
Фото - Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)

Загальна характеристика

Щодня більше одного мільйона людей набувають інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ). За оцінками, щорічно 357 мільйонів людей інфікуються однією з чотирьох ІПСШ - хламідіозом, гонореєю, сифілісом або трихомоніазом. Більшість ІПСШ протікають безсимптомно або з незначними симптомами і з цієї причини можуть залишатися нерозпізнаними. ІПСШ можуть мати серйозні наслідки окрім безпосереднього впливу самої інфекції: запальні захворювання органів малого тазу, несприятливі наслідки вагітності, безпліддя, вроджена патологія новонароджених, ризик розвитку раку шийки матки у жінок* 

Переваги знання свого ВІЛ-статусу: 

 • в разі виявлення позитивного ВІЛ-статусу ви можете контролювати інфекцію завдяки регулярним медичним обстеженням і зберігати здоров'я протягом тривалого часу; 
 • якщо необхідно лікування, ви його почнете вчасно і це захистить вашу імунну систему і попередить розвиток синдрому набутого імунного дефіциту (СНІД); 
 • ви можете вжити заходів для попередження інфікування вашого партнера або партнерів. 

Результати досліджень дозволять вам виявити інфікування мікроорганізмами, які передаються статевим шляхом: вірусом імунодефіциту людини, блідою трепонемою (збудник сифілісу), гонококом (викликає гонорею), хламідією, генітальною мікоплазмою, трихомонадою, а також вірусами гепатитів В і С. 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

 • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг
 • Хламідіоз, Chlamydia trachomatis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Мікоплазмоз, Mycoplasma genitalium, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гонорея, Neisseria gonorrhoeae, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Трихомоніаз, Trichomonas vaginalis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гепатит В, ДНК вірусу методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гепатит С, РНК вірусу методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)  

Особливі умови: зверніть увагу, що на дану програму поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження «ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)». 

 • Для проведення дослідження необхідно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що встановлює особу. 
 • Дослідження можна також проводити анонімно – без надання документу, що встановлює особу. Важливо! Результати досліджень, виконаних анонімно, не можуть бути представлені для отримання довідок, госпіталізації, професійних оглядів і т.п. 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця. 

* Дані ВООЗ: Інформаційний бюлетень №110, 2015р.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, зішкрібок з у/г тракту (Ж)/з уретри (Ч) 

УВАГА! Програма 168 недоступна для замовлення у наступних відділеннях МЛ ДІЛА:

м. Київ: вул. Вербицького, 5; вул. Драйзера, 1; бул. Лесі Українки, 36-В; вул. Кондратюка, 8; вул. Курчатова, 18-А; м. Бiла Церква, вул. Б.Хмельницького, 20; м. Дніпро: вул. Ламана, 4; м. Житомир: вул. В. Бердичівська, 32; Закарп.обл., м. Виноградово: вул. Ардовецька, 2Б; м. Кривий Ріг: вул. Подбєльського, 3; м. Ніжин: вул. Московська 40-Б; м. Рівне: вул. Драгоманова, 7; вул. Медична, 7; м. Сарни: вул. Ярослава Мудрого, 1Б; м.Харків: пр.Науки, 77;  м. Чернiгiв: вул. 1-го Травня, 168.

Правила підготовки пацієнта

У / г забір. Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА".Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: - Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевого значення (свічки, спринцювання і ін.), Утриматися від незахищених статевих контактів- Протягом 2 годин утриматися від сечовипускання- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимикотической терапії (якщо інше не визначено лікарем).Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем.Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем. При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точкою забору.Інший тип БМ.Увага: У роботу може бути прийнятий для даного методу різний тип біоматеріалу (це визначає тільки замовник, вказуючи в напрямку).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)
Ціна (грн.) 1779
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок