0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)

Повернутися
Фото - Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)

Загальна характеристика

Щодня більше одного мільйона людей набувають інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ). За оцінками, щорічно 357 мільйонів людей інфікуються однією з чотирьох ІПСШ - хламідіозом, гонореєю, сифілісом або трихомоніазом. Більшість ІПСШ протікають безсимптомно або з незначними симптомами і з цієї причини можуть залишатися нерозпізнаними. ІПСШ можуть мати серйозні наслідки окрім безпосереднього впливу самої інфекції: запальні захворювання органів малого тазу, несприятливі наслідки вагітності, безпліддя, вроджена патологія новонароджених, ризик розвитку раку шийки матки у жінок* 

Переваги знання свого ВІЛ-статусу: 

 • в разі виявлення позитивного ВІЛ-статусу ви можете контролювати інфекцію завдяки регулярним медичним обстеженням і зберігати здоров'я протягом тривалого часу; 
 • якщо необхідно лікування, ви його почнете вчасно і це захистить вашу імунну систему і попередить розвиток синдрому набутого імунного дефіциту (СНІД); 
 • ви можете вжити заходів для попередження інфікування вашого партнера або партнерів. 

Результати досліджень дозволять вам виявити інфікування мікроорганізмами, які передаються статевим шляхом: вірусом імунодефіциту людини, блідою трепонемою (збудник сифілісу), гонококом (викликає гонорею), хламідією, генітальною мікоплазмою, трихомонадою, а також вірусами гепатитів В і С. 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

 • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг
 • Хламідіоз, Chlamydia trachomatis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Мікоплазмоз, Mycoplasma genitalium, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гонорея, Neisseria gonorrhoeae, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Трихомоніаз, Trichomonas vaginalis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гепатит В, ДНК вірусу методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • Гепатит С, РНК вірусу методом REAL TIME ПЛР - якісн.
 • ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)  

Особливі умови: зверніть увагу, що на дану програму поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження «ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)». 

 • Для проведення дослідження необхідно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що встановлює особу. 
 • Дослідження можна також проводити анонімно – без надання документу, що встановлює особу. Важливо! Результати досліджень, виконаних анонімно, не можуть бути представлені для отримання довідок, госпіталізації, професійних оглядів і т.п. 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця. 

* Дані ВООЗ: Інформаційний бюлетень №110, 2015р.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, зішкрібок з у/г тракту (Ж)/з уретри (Ч) 

УВАГА! Програма 168 недоступна для замовлення у наступних відділеннях МЛ ДІЛА:

м. Київ: вул. Вербицького, 5; вул. Драйзера, 1; бул. Лесі Українки, 36-В; вул. Кондратюка, 8; вул. Курчатова, 18-А; м. Бiла Церква, вул. Б.Хмельницького, 20; м. Дніпро: вул. Ламана, 4; м. Житомир: вул. В. Бердичівська, 32; Закарп.обл., м. Виноградово: вул. Ардовецька, 2Б; м. Кривий Ріг: вул. Подбєльського, 3; м. Ніжин: вул. Московська 40-Б; м. Рівне: вул. Драгоманова, 7; вул. Медична, 7; м. Сарни: вул. Ярослава Мудрого, 1Б; м.Харків: пр.Науки, 77;  м. Чернiгiв: вул. 1-го Травня, 168.

Правила підготовки пацієнта

У / г забір. Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА".Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: - Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевого значення (свічки, спринцювання і ін.), Утриматися від незахищених статевих контактів- Протягом 2 годин утриматися від сечовипускання- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимикотической терапії (якщо інше не визначено лікарем).Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем.Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем. При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точкою забору.Інший тип БМ.Увага: У роботу може бути прийнятий для даного методу різний тип біоматеріалу (це визначає тільки замовник, вказуючи в напрямку).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 168 "Партнерська турбота" (розширена)
Ціна (грн.) 1779
Термін 3 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок