Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Збираєтеся в Гонконг? Підготуйтеся до поїздки заздалегідь!

23.02.2021
Фото - Збираєтеся в Гонконг? Підготуйтеся до поїздки заздалегідь!

Шановні клієнти!

Звертаємо вашу увагу, що для виїзду в Гонконг потрібне документальне підтвердження акредитації лабораторії або медичного закладу, в якому ви проходили ПЛР-тестування за стандартом ISO 15189. Документ повинен бути англійською або китайською мовою. Це може бути копія «Свідоцтва про акредитацію», «Сертифікату відповідності» або інформації з офіційного державного веб-сайту. Документальне підтвердження необхідне навіть в тому випадку, якщо протокол випробувань з лабораторії або медичного закладу містить посилання на акредитацію ISO.

Наголошуємо, що вимоги до відвідування Гонконгу можуть змінюватись. Рекомендуємо перед поїздкою впевнитись, що ви виконали всі останні карантинні зобов’язання.

У лабораторії ДІЛА ви можете без проблем отримати необхідні документи:

 • ДІЛА має атестат акредитації ДСТУ EN ISO 15189:2015. Це означає, що лабораторія надає точні і достовірні результати, відповідає міжнародним нормам і стандартам якості;
 • ДІЛА надає результати дослідження англійською мовою. Для цього при оформленні замовлення необхідно додатково замовити послугу «Видача висновку англійською мовою» і підтвердити необхідність друку на бланках результатів (укр/англ);
 • ДІЛА захищає результати від підробок за допомогою QR-коду, який веде на офіційний сайт, і вам не потрібно зайвий раз витрачати час на відвідування відділення, щоб отримати бланк з печаткою.
   

Якщо вам потрібно обстежитися на коронавірус методом ПЛР:

 • обов'язково перед відвідуванням відділення лабораторії заповнюйте Анкету-напрямок на сайті;
 • візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу;
 • завітайте у вибране відділення після 14 години;
 • ознайомтеся і дотримуйтесь правил підготовки до дослідження.
   

Нагадуємо, що здати ПЛР тест за розширеним графіком можна у відділеннях:

ДІЛА забезпечує найкоротші терміни для отримання результатів завдяки впровадженню запатентованої європейської технології Fast Track Diagnostics (Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) всього за 12 год у Києві, до 36 год - регіони).

Ми виконуємо дослідження більше ніж в 60 відділеннях різних міст України.

Бажаємо вам подорожувати без ускладнень!

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому