гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Медична Колегія «Гінекологи ендокринологам» від компанії ДІЛА

22.04.2016
Фото - Медична Колегія «Гінекологи ендокринологам» від компанії ДІЛА

22 квітня 2016 року у Києві відбулася 3 Колегія ендокринологів, традиційний захід, організований медичною лабораторією ДІЛА, в рамках підвищення професійного рівня практикуючих лікарів України. Компанія ДІЛА, експерт у сфері лабораторної діагностики та впровадження інновацій, провела захід, на якому обговорювалися актуальні питання гінекологічної ендокринології.

У форматі професійного діалогу, за участю експертів різних наукових шкіл, були представлені сучасні підходи і алгоритми діагностики та лікування репродуктивних розладів у жінок з ендокринною патологією у розрізі актуальних міжнародних протоколів і за підсумками 17 міжнародного конгресу з Гінекологічної ендокринології від 2-6 березня 2016, Флоренція, Італія.

Спікери звернули увагу на надзвичайну важливість лабораторної діагностики у виборі тактики ведення пацієнток з репродуктивними розладами і ендокринною патологією, було зроблено акцент на основні маркерні лабораторні дослідження при підозрі на гіперандрогенію надниркового, яєчникового генезу, ін.

Провідний спікер заходу, завідуюча відділенням ендокринної гінекології ДУ «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології» НАМН України, член-кор. НАМН України, д.мед.н., професор Татарчук Т. Ф. виступила з доповіддю на тему: «Національний консенсус щодо ведення пацієнток в клімактерії».

Практикуючі лікарі відзначають, що їх професійний інтерес до медичної лабораторії ДІЛА заснований саме на можливості отримувати від експертів компанії інформацію про останні світові рекомендації і протоколи і вважають лабораторну діагностику базовим достовірним методом для постановки діагнозу і вибору грамотної тактики ведення пацієнтів з ендокринними розладами.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому