Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Спермограма

Для виконання спермограми, згідно з рекомендаціями ВООЗ, рекомендована мастурбація для отримання сперми. Збирання еякуляту проводиться в спеці¬альній кімнаті відділення МЛ ДІЛА, де забезпечується психологічний комфорт пацієнта та дотримання режимів, які гарантують до¬стовірність результату дослідження.
 
МЛ ДІЛА пропонує можливість виконати дослідження спермограма в м. Києві у відділеннях за адресами: вул. Підвисоцького, 6а, та пр. Оболонський, 49.  Для дослідження необхідний попередній запис за тел.: 0 800 217 887. 
 
Важливо: даний біоматеріал не підлягає транспортуванню «з дому». 
 
Правила підготовки до дослідження спермограми*:
 
  • Статеве утримання (абстиненція) − від 2 до 7 днів. У випадках, коли цей термін порушено, результат дослідження буде некоректним, оскільки його показники не можна порівняти з еталонними.
  • При повторному дослідженні – також від 2 до 7 днів статевого утримання.
  • Слід відмовитися від будь-яких алкогольних напоїв, прийому снодійних, заспокійливих, сильнодіючих препаратів та ін.
  • Необхідно уникати нагрівання ділянки навколо статевих органів протягом доби (утриматися від відвідування саун, лазні, прийому гарячих ванн, підігріву сидінь у машині).
  • Проводити дослідження не раніше ніж через 2 тижні після запальних захворювань сечовивідних шляхів, гострих простудних та інших захворювань, які супроводжуються підвищенням температури.
  • Уникати важких фізичних навантажень і стресів напередодні і в день проведення дослідження.

* У випадках, коли порушуються правила підготовки до спермограми, результат дослідження буде некоректним і його показники не можна буде порівняти з еталонними.
 
Важливо зібрати весь еякулят (кожну краплю), оскільки:
  • перша порція сперми містить найбільшу кількість сперматозоїдів;
  • це дозволить точно визначити об'єм еякуляту.
 
Перед проведенням дослідження в кабінетах МЛ ДІЛА кожному клієнту надається «Інформаційна довідка для пацієнта з проведення дослідження спермограми». У ній представлено детальну інформацію про правила підготовки та збирання сперми для дослідження. 
 
Важливо: відразу ж після вдалої мастурбації у разі відсутності еякуляту або якщо його кількість менша 1,0 мілілітра, повністю помочитися в ємність для виконання Постеякуляторного дослідження сечі на сперматозоїди. 
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок