Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Постеякуляторне дослідження сечі

Повернутися

Загальна характеристика

Це дослідження посторгазменної порції сечі на наявність сперматозоїдів з метою діагностики ретроградної еякуляції. Порція сечі збирається відразу ж після вдалої мастурбації, при якій відсутній еякулят (аспермія) або кількість еякулята менше 1,0 мл (олігоспермія). Ретроградна еякуляція - повна, іноді часткова відсутність антеградної еякуляції в результаті зворотнього закиду сперми в сечовий міхур через його шийку.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
постеякуляторна сеча

Правила підготовки пацієнта

постеякуляторна сеча

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Утримуватися від статевих контактів 2 доби (бажано 0 дiб ), але не більш ніж 7 дiб. За 14 дiб Виключити гострі і загострення хронічних процесів (запальні, інфекційні та ін.), будь-яке підвищення температури. За 48 годин Не вживати алкоголь. Припинити прийом снодійних, заспокійливих засобів та ін. сильнодіючих препаратів. Виключити відвідування лазні, сауни, солярію, місцеві теплові впливи (застосування фізіотерапевтичних процедур на пахову ділянку, підігрів сидіння в машині). За 24 години виключити фізичні навантаження та стреси. Примітки: Вранці, напередодні проведення дослідження одноразово випити 250 мл води, в якій розчинити 3-5 г бікорбонату натрію (соди). Відразу ж після вдалої мастурбації, в разі відсутності еякуляту або, якщо його кількість менше 1,0 мл - повністю помочитися в ємність.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Постеякуляторне дослідження сечі
Ціна (грн.) 110
Термін 8 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому