гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Комплекс №257 "Ізогемаглютиніни α, β; група крові; резус фактор"

clock icon Термін виконання: 48 год.
970 грн

Діагностичний напрямок

Оцінка стану імунної системи

Загальна характеристика

Ізогемаглютиніни є природніми антитілами переважно класу IgM до полісахаридних еритроцитарних антигенів А та В. В нормі у людей виробляються природні антитіла до відсутніх у них антигенів A або В в залежності від групи крові: при групі крові A (II) виробляються анти-В-антитіла (бета ізогемаглютиніни), у людей з групою крові В(III) - анти-A (альфа ізогемаглютиніни), люди з групою крові 0 (I) мають і анти-A, і анти-В-антитіла. Лише в осіб з групою крові AВ (IV) немає цих антитіл. Оскільки ізогемаглютиніни є природніми анти-полісахаридними антитілами, то їх визначення може використовуватись в комплексній оцінці здатності організму до продукції антитіл – кінцевого результату активації специфічної імунної відповіді.
Для інтерпретації показників визначених ізогемаглютинінів обов’язково інформація про групу крові, через те, що ізогемаглютиніни зазвичай виявляються в залежності від цих індивідуальних даних
Оскільки ізогемаглютиніни є природніми анти-полісахаридними антитілами, то їх визначення може використовуватись в комплексній оцінці здатності організму до продукції антитіл – кінцевого результату активації специфічної імунної відповіді.




Показання для призначення

1.    Рецидивні важкі бактеріальні інфекції (пневмонія, флегмона, абсцес внутрішніх органів, менінгіт, сепсис)

2.    Рецидивні інфекції дихальних шляхів (отити , бронхіти, пневмонії).

3.    Комплексне обстеження при підозрі на загальний варіабельний імунодефіцит.

Клінічна значущість

Для  комплексної оцінки здатності організму до продукції антитіл – кінцевого результату активації специфічної імунної відповіді,


Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 24 години Не вживати алкоголь. За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. За 1 годину не палити. За 15 хвилин посидіти,відпочити. Безпосередньо перед обстеженням виключити фізичні навантаження та стреси. Для дітей до 1 року - бажано дотриматись максимально можливого проміжку між годуваннями, або безпосередньо перед наступним годуванням.

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

венозна кров

Біоматеріал для дослідження: Цільна кров /ЕДТА (ІмГем). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Система з ЕДТА без розподільного геля, 4,0 мл. Умови доставки: Температура від 2 до 25 градусів, 24 год.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому