гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Повернутися

Простатит. Визначення Candida spp. АБЧ з МІС мг/л

clock icon Термін виконання: 5 дн.
735 грн

Діагностичний напрямок

Запальні захворювання органів малого тазу

Загальна характеристика

Грибковий простатит - це інфекція простати, викликана грибками, що зустрічається значно рідше ніж бактеріальний простатит. Подібно до інших типів простатиту, він викликає симптоми нижніх сечових шляхів. Він навіть може імітувати рак передміхурової залози, а іноді існувати разом із цим захворюванням. Грибковий простатит може стати джерелом системної інфекції. Ці агенти можуть поширюватися на інші органи, що часто є ознакою проблем з імунітетом. У багатьох випадках пацієнти мають ослаблений імунітет і мають повторні симптоми інфекції сечовивідних шляхів. Лабораторне підтвердження грибкового простатиту є важливим для ефективної терапії і підбору протигрибкового препарату, тому що Candida albicans та інші збудники можуть бути нечутливими до багатьох часто вживаних препаратів.


Автоматизована мікробіологія має ряд суттєвих переваг перед традиційними методами:
• Ідентифікація більшого спектру збудників.
• Автоматизоване визначення чутливості до протигрибкових та антибактеріальних препаратів в мінімальних інгібуючих концентраціях відповідно до стандартів EUCAST.
• Панелі сучасних антибактеріальних і протигрибкових препаратів, з урахуванням нових даних про виникнення резистентних форм згідно EUCAST.
• Менші терміни отримання результату.
• Відсутність суб’єктивного фактору в оцінці інтерпретації результату.


Застосування сучасних методів бактеріологічних досліджень дозволяє:
• підібрати найбільш ефективну, персоналізовану тактику антибактеріальної / протимікробної / антимікотичної терапії;
• попередити зростання явища антибіотикорезистентності на індивідуальному та популяційному рівні.

Показання для призначення

Гострі, рецидивуючі, хронічні запальні процеси чоловічих статевих органів. 


Склад показників:

Визначення грибів Candida spp з антимікотикограмою з МІС

Метод: Бактеріологічний, BD Phoenix
Діапазон вимірювань: 103 - 108
Одиниця виміру: Колонієутворюючих одиниць на зразок

Правила підготовки пацієнта

еякулят (бак.посів)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):Утримуватися від статевих контактів 48 годин. За 24 години Припинити прийом антибактеріальних та антисептичних препаратів в ділянці взяття біоматеріалу. За 2 години Утримуватися від сечовипускання. Безпосередньо перед обстеженням провести туалет зовнішніх статевих органів.Примітки:Шляхом мастурбації зібрати еякулят в стерильний контейнер в домашніх умовах, або в МЛ ДІЛА за попереднім записом (перелік відділень, доступних для взяття БМ запитуйте за телефоном: 0 800 217 887). Тампон Аміс широкий помістити в еякулят до максимального просякання (контакт з БМ 10-15 сек), просякнутий тампон помістити в гелеве середовище Аміс. Транспортувати в лабораторію протягом 72 годин при температурі +20-25°С.

секрет передміхурової залози (бак.посів)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):Утримуватися від статевих контактів 48 годин. За 24 години Припинити прийом антибактеріальних та антисептичних препаратів в ділянці взяття біоматеріалу. За 2 години Утримуватися від сечовипускання.

сеча

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 24 години Припинити прийом антибактеріальних та антисептичних препаратів в ділянці взяття біоматеріалу.Примітки:Після ретельного туалету зовнішніх статевих органів середню порцію першої вранішньої сечі зібрати в стерильний контейнер. Зі стерильного контейнера відповідно до Інструкції сечу перенести в транспортну пробірку Vacuette Bac. Доставити в лабораторію протягом 24 годин при температурі +20-25°С.

Інструкція збору сечі -Загальноклінічні+Бактеріологічні досл..pdfІнструкція по збору сечі (набір Vacuette Bak).pdf

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

еякулят (бак.посів)

Біоматеріал для дослідження: еякулят (бак.посів). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

секрет передміхурової залози (бак.посів)

Біоматеріал для дослідження: секрет передміхурової залози (бак.посів). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

сеча

Біоматеріал для дослідження: Сеча. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Уриновакует з борною кислотою. Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 24 год.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому