гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Як знайти необхідне дослідження на сайті?

16.11.2023
На нашому сайті є декілька простих способів знайти необхідне дослідження. А саме: через пошук на сайті та через розділ Дослідження і Ціни.
 

Спосіб 1. Пошук на сайті

1. Кнопка пошуку знаходиться в правому боці основного меню на сайті. 
 
 
2. Для початку пошуку необхідно натиснути на іконку лупи в основному меню і ввести пошуковий запит в рядок, що відкрився нижче. Для активації запиту необхідно натиснути на кнопку Enter або на іконку лупи.
 

 
3. Для показу актуальних термінів виконання і вартості досліджень сайт запропонує вам обрати місто, в якому ви плануєте виконати дослідження, якщо воно не було вибране раніше.
 
  
 
4. Після того як ви обрали місто, сайт виведе всю актуальну інформацію щодо результатів пошуку.
 
 

Спосіб 2. Через розділ Дослідження і Ціни

1. В розділ «Дослідження і Ціни» можна перейти за посиланням, знайти швидкий перехід через кнопку праворуч від слайдера або зайти через головне меню, розділ «Пацієнтам».
 
 

 
2. Для показу актуальних термінів виконання і вартості досліджень сайт запропонує вам обрати місто, в якому ви плануєте виконати дослідження, якщо воно не було вибране раніше.
 

 
 
3. Після того, як Ви обрали місто, сайт виведе всю актуальну інформацію щодо найбільш популярних досліджень нашої лабораторії. Якщо необхідного дослідження серед переліку ТОП 25 немає, ви можете скористатися пошуком по всім дослідженням у наступній вкладці  «Дослідження». Результати пошуку будуть з’являтися в режимі он-лайн нижче по мірі вводу запиту.
 
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому