гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Лікарі м. Ужгород здивовані можливостями Пап-тесту інноваційним методом рідинної цитології

15.05.2015
Фото - Лікарі м. Ужгород здивовані можливостями Пап-тесту інноваційним методом рідинної цитології

22 квітня 2015 р. експерти компанії ДІЛА провели інформаційний семінар для лікарів м. Ужгород. Під час професійного діалогу була представлена актуальна для України тема: скринінг раку шийки матки (РШМ). Також лікарям презентована нова методика проведення Пап-тесту методом рідинної цитології (технологія SurePath BD) у лабораторії ДІЛА.

У багатьох країнах світу проблематиці раку шийка матки приділяється особлива увага. ВООЗ сформовані рекомендації, у розвинених країн діють обов'язкові скринінгові програми, мета яких діагностувати захворювання на ранніх стадіях і вчасно провести лікування, щоб зберегти здоров'я і життя жінки. В Україні також прийняті нормативні документи, що передбачають обов'язковий профілактичний огляд з метою виключення патології шийки матки.

Ірина Геннадіївна Четвертнова, керівник зовнішньої служби західної території, повідомила учасникам, що компанія ДІЛА пропонує спеціальні скринінгові програми досліджень, до складу яких включено інноваційне дослідження Пап-тест методом рідинної цитології. Метод рекомендований і сертифікований в Європі. Його використання дозволить покращити діагностику РШМ на ранніх стадіях патологічного процесу на 54,4%. Таким чином, зберігається дорогоцінний час, необхідний для лікування, та зупинення розвитку небезпечних для життя жінки ускладнень.

Присутніх лікарів зацікавили можливості використання нового дослідження, значно підвищують достовірність результатів і якість діагностики. Високочутливий (96,2%) метод приготування препарату (рідинна цитологія SurePath BD) на 64,4% підвищує кількість випадків виявлення важких дисплазій. Одночасне проведення генотипування ДНК віруса папіломи людини (ВПЛ) і Пап-тесту методом рідинної цитології дозволяє досягти максимальної прогностичної значимості – 88,2%. Також МЛ ДІЛА надає ексклюзивну можливість дозамовити дослідження ВПЛ із  взятого біологічного матеріалу для проведення Пап-тесту методом SurePath BD протягом 2 тижнів з дня його здачі.

Унікальні знання, отримані клініцистами в ході інформаційного семінару, дозволять використовувати високоточні дослідження від МЛ ДІЛА у своїй практиці для практично достовірної діагностики РШМ обстежених жінок.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому