гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

У Києві відбулася науково-практична конференція «Стан ендокринологічної служби в регіонах: проблемні питання та шляхи їх вирішення»

27.04.2016
Фото - У Києві відбулася науково-практична конференція «Стан ендокринологічної служби в регіонах: проблемні питання та шляхи їх вирішення»

27 квітня 2016 року в Києві відбулася щорічна науково-практична конференція «Стан ендокринологічної служби в регіонах: проблемні питання та шляхи їх вирішення», присвячена сучасним підходам ведення хворих з ендокринними захворюваннями і ролі лабораторної діагностики.

Організатори конференції: ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка НАМН України» і медична лабораторія ДІЛА.

Захід проходив на високому професійному рівні, за участю 60 провідних фахівців в галузі ендокринології.

Мета участі експертів лабораторії: підвищення впевненості практикуючих лікарів-ендокринологів у питаннях безпеки за рахунок забезпечення точних результатів лабораторних досліджень, розширення можливостей у вирішенні клінічних задач і донесення останніх досягнень в області лабораторної діагностики до професійного співтовариства.

На конференції були представлені доповіді провідних фахівців в області ендокринології та лабораторної справи і заслухані звіти головних позаштатних ендокринологів дев'яти областей України.

Розглянуто особливості організації ендокринологічної служби в регіонах, сучасні підходи до діагностики ендокринних захворювань, результати останніх розробок в лабораторній діагностиці з метою вибору оптимального алгоритму ведення пацієнтів з ендокринною патологією. Відомо, що 70% об'єктивної діагностичної інформації лікар отримує на основі результатів лабораторних досліджень, а при захворюваннях ендокринної системи їм відводиться провідна роль. На сучасному етапі лабораторна діагностика пропонує актуальні тести для раннього виявлення ендокринної патології, що дозволяє своєчасно поставити діагноз і призначити терапію.

Доповіді провідних спікерів заходу, експертів в галузі ендокринології, були присвячені тактиці ведення пацієнтів з різною ендокринною патологією. Представлені сучасні дані про стандартизацію підходів до ведення хворих з вузловим зобом і тиреоїдною карциномою (проф. Кваченюк А.Н.), нові можливості лабораторної діагностики дефіциту вітаміну Д і супутніх станів (проф. Комісаренко Ю.І.), гіпер- і гипокортицизму ( доц. Бобрик М.І.).

Генеральний директор МЛ ДІЛА Бабич О.В., виступив з доповіддю на тему: «Якість лабораторного дослідження, як гарантія безпеки лікаря-ендокринолога». Значний інтерес представила доповідь наукового консультанта лабораторії, доцента кафедри ендокринології НМУ ім. О.О. Богомольця, к.мед.н, Бобрик М.І.: «Вибір оптимального алгоритму в рішенні клінічної завдання« Діагностика гіпер- і гипокортицизму».

Доповідачі акцентували увагу на важливості і необхідності доступної лабораторної діагностики. Проблема якості лабораторних досліджень в сучасній ендокринології є не до кінця вирішеною в регіонах, які не мають доступу до якісних і точних лабораторних досліджень, значенням яких на сьогоднішній день відводиться провідна роль.

Практикуючі лікарі відзначають, що їх професійний інтерес до медичної лабораторії ДІЛА заснований на можливості отримувати від експертів компанії найбільш актуальну інформацію про нові можливості та найбільш перспективні розробки в області лабораторної діагностики.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому