гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Компанія ДІЛА взяла участь у науково-практичній конференції для ендокринологів

27.10.2015
Фото - Компанія ДІЛА взяла участь у науково-практичній конференції для ендокринологів

22 жовтня в м. Київ відбулася науково-практична конференція «Ожиріння як пріоритетна проблема сучасної ендокринології». Організаторами заходу виступили Міністерство охорони здоров'я і «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Коміссаренко НАМН України». Учасниками стали більше 100 фахівців з усієї України.

Компанія ДІЛА, як експерт із лабораторної діагностики та впровадження інновацій в галузі ендокринології, взяла участь у конференції. На корпоративному стенді компанії відвідувачі отримали актуальну інформацію про продукти і послуги МЛ ДІЛА. Особливо фахівців зацікавила остання інновація «Кортизол у слині».

Дослідження кортизолу в слині рекомендовано сучасними міжнародними протоколами для діагностики:

  • скринінгу гіперкортицизму (стану, який виникає в результаті надлишкового утворення гормонів кори надниркових залоз і викликає порушення всіх видів обміну речовин)
  • моніторингу адекватності лікування гіпокортицизма (недостатнє утворення гормонів кори надниркових залоз) пігулками гідрокортизону
  • входить в обов'язковий список скринінгових досліджень при резистентній до лікування артеріальної гіпертензії.

Деякі практикуючі ендокринологи відзначали, що їх професійний інтерес до компанії ДІЛА базується саме на можливості отримати від наших експертів новини про останні рекомендації світових протоколів діагностики та лікування.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому