Зміни в графіку роботи відділень у зв’язку зі святкуванням Дня Незалежності України!

×
0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Компанія ДІЛА представила сучасні дослідження лікарям-урологам

13.02.2015
Фото - Компанія ДІЛА представила сучасні дослідження лікарям-урологам

07.02.15 р у ТК Буковель відбулася конференція урологів «Сучасні аспекти лікування урологічних захворювань». У конференції взяли участь близько 100 лікарів.

Експерти компанії ДІЛА представили доповідь на тему «Оцінка репродуктивного здоров'я чоловіка». Під час доповіді присутнім розповіли про переваги досліджень МЛ ДІЛА, що використовуються в практиці лікарів-урологів:

  • виявлення урогенітальних інфекцій (хламідія, гонорея, трихомонада, мікоплазма, уреоплазма, гарднарелла) методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) у будь-якому біологічному матеріалі, в тому числі і в сечі (на розсуд лікаря)
  • «Скринінг 7 ІПСШ», методом ПЛР – одночасна діагностика 7 найпоширеніших збудників інфекцій, що передаються статевим шляхом
  • «Комплексне генотипування ДНК ВПЛ у напівкількісному форматі методом REAL TIME (28 генотипів)» – можливість виявлення як у жінок, так і у чоловіків поєднання кількох генотипів ВПЛ (фактор ризику розвитку онкологічних захворювань статевих органів)
  • Простат-специфічний антиген (ПСА) – важливий діагностичний критерій, який використовується в діагностиці доброякісної гіперплазії передміхурової залози
  • Цистатин С зі ШКФ – ранній маркер порушення видільної функції нирок, по чутливості перевершує креатинін
  • «Спермограма» – визначення причин чоловічого безпліддя і наявності різних урологічних захворювань. З 1 лютого дослідження виконується згідно з останніми рекомендаціями ВООЗ 2010 (5 видання)
  • рівень вітаміну Д – важливий показник для оцінки чоловічої фертильності, згідно виявленого взаємозв'язку між низьким рівнем вітаміну Д і зниженням кількості рухомих і морфологічно нормальних сперматозоїдів.

Конференція пройшла на високому професійному рівні, що сприяло обміну актуальними знаннями та досвідом між лікарями-колегами.

0
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок