гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Інноваційний метод обстеження шийки матки представлений на Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України

30.09.2015
Фото - Інноваційний метод обстеження шийки матки представлений на Пленумі Асоціації акушерів-гінекологів України

24 вересня відбувся майстер-клас від компанії ДІЛА «Традиції та інновації в діагностиці патології шийки матки. Наслідування або протиріччя?». Під час майстер-класу обговорювалися переваги застосування унікального ПАП-тесту методом рідинної цитології (технологія SurePath BD). Захід провели в рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю і Пленуму Асоціації акушерів-гінекологів України на тему: «Актуальні питання охорони материнства і дитинства в Україні».

Відкрив майстер-клас генеральний директор МЛ ДІЛА – Олексій Володимирович Бабич, звернувшись з вітальним словом до професійного співтовариства. У ході виступів авторитетних доповідачів розглянуті актуальні питання:

  • «Клініко-морфологічна концепція формування цервікального раку – попередження помилок в цервікальному скринінгу» від Короленкової Л.І., д.мед.н., професор, с.н.с. науково-консультативного відділення Російського онкологічного центру Н.Н. Блохіна, м. Москва.
  • «Особливості морфологічної діагностики захворювань шийки матки» від Хоперії В.Г., д.мед.н., с.н.с., заслуженого діяча науки і техніки України, зав. відділенням ендокринної патоморфології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин МОЗ України.
  • «Роль цитологічного методу в комплексному обстеженні шийки матки. У потрібний час, в потрібному місці» від Лігірди Н.Ф., к.мед.н., с.н.с. відділення онкогінекології Національного інституту Раку.

Тематика майстер-класу викликала небувалий інтерес серед лікарів. Можливості використання ПАП-тесту інноваційним методом рідинної цитології та сучасні підходи до обстеження шийки матки дозволять їм значно підвищити якість діагностики та достовірність результатів.

Також, в рамках Пленуму, 24 і 25 вересня, учасники мали можливість отримати професійну консультацію від експертів компанії ДІЛА, що працюють на корпоративному стенді. Практикуючі лікарі дізналися про нові дослідження: «Плацентарний фактор росту» і «Інгібін В».

Компанія ДІЛА висловлює подяку всім лікарям, які взяли участь у роботі майстер-класу і відвідали стенд.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому