гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Ендокринологи гінекологам: професійний діалог з експертами

03.07.2015
Фото - Ендокринологи гінекологам: професійний діалог з експертами

Експерти компанії ДІЛА вивчають світові досягнення та прагнуть першими інформувати лікарів України про можливості сучасної лабораторної діагностики. Саме для цього наша компанія поводить заходи для діалогу з клініцистами. 25 червня на колегії «Ендокринологи гінекологам», яка стала продовженням циклу професійних подій, були представлені інновації та матеріали 17 Європейського конгресу ендокринологів (травень, 2015 р, Ірландія).

Захід, за участю акушерів-гінекологів із різних міст України, відбувся в Києві, у конгрес-холі готелю «Космополіт».

Колегію відкрив генеральний директор МЛ ДІЛА – Олексій Володимирович Бабич. «У професійному середовищі бренд ДІЛА відомий давно, – зазначив Олексій Володимирович. Наша компанія орієнтована на надання якісних лабораторних послуг і підтримку лікарів у діагностичному пошуку кращого рішення. Сьогодні ми організували захід з метою долучити вас, наших колег, до практичного досвіду провідних експертів різних наукових шкіл у ендокринології».

У ході виступів доповідачів було розглянуто ряд важливих питань:

- «Рекомендації актуальних ендокринних клінічних протоколів у практиці лікаря-гінеколога. За матеріалами 17 Європейського конгресу ендокринологів (Дублін, Ірландія)»від професора кафедри ендокринології Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця, головного ендокринолога м. Київ, д.мед.н., Комісаренко Ю.І.

- «Патологія щитоподібної залози у жінок репродуктивного віку: преконцепційна підготовка та тактика ведення під час вагітності» від лікаря-ендокринолога Київського міського клінічного ендокринологічного центру, канд.мед.н, Луценко Л.А.

- «Хірургічні захворювання ендокринної системи і вагітність» від заст. директора Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Коміссаренко, д.мед.н., професора Кваченюка А.Н.

- «Виключення ендокринної причини у пацієнток з артеріальною гіпертензією, ведення при підготовці до вагітності. Порушення вуглеводного обміну у вагітних і жінок репродуктивного віку. За матеріалами 17 Європейського конгресу ендокринологів (Дублін, Ірландія)» від наукового консультанта МЛ ДІЛА, канд.мед.н. Бобрик М.І.

Представлені теми викликали особливий інтерес професійного співтовариства. На стику різних галузей медицини, для акушерів-гінекологів відкрилися нові можливості в розумінні особливостей гормонального обміну у жінок. Отримані знання дозволять клініцистам підвищити ефективність діагностичних рішень і покращити лікування пацієнтів.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому