гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Діагностика шийки матки: гінекологічна колегія від експертів лабораторії ДІЛА

08.12.2015
Фото - Діагностика шийки матки: гінекологічна колегія від експертів лабораторії ДІЛА

26 листопада відбулася друга цього року колегія акушерів-гінекологів. Тема заходу «Дискусійні питання скринінгу раку шийки матки».

Рак шийки матки - одна з головних проблем сучасної гінекології. В Україні щодня хвороба забирає життя шести жінок, у більшості випадків через несвоєчасне виявлення та лікування.

З метою підвищення точності та ефективності обстеження шийки матки, компанія ДІЛА перша в Україні впровадила інноваційне дослідження - Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD). Метод схвалено міжнародними стандартами, його використання дозволило знизити захворюваність на рак шийки матки в розвинених країнах, наприклад, в Англії - на 43%.

Під час колегії провідні міжнародні фахівці поділилися унікальним досвідом застосування рідинної цитології, презентувавши доповіді:

- «Рідинна цитологія у виявленні та уточнюючій діагностиці уражень шийки матки: особливості, можливості, перспективи» від Шабалової І.П., професора, д. мед. наук, завідуючої кафедрою клінічної лабораторної діагностики Російської Медичної Академії післядипломної освіти, президента Асоціації клінічних цитологів.
- «Сучасні підходи до профілактики раку шийки матки» від Роговської С.І., професора кафедри акушерства і гінекології Російської Медичної Академії післядипломної освіти, кафедри дерматовенерології, мікології та косметології УНМЦ, члена Європейської Федерації з кольпоскопії і цервікальної патології, члена ESGO, координатора в Росії і Східній Європі міжнародного інформаційного проекту при ВООЗ HPVtoday.

Запрошені клініцисти відзначили актуальність та інтерес до представленої на колегії тематики. Зацікавленість фахівців показала, що практикуючі лікарі постійно прагнуть до професійного самовдосконалення. І діалог з провідними медичними фахівцями сприяє цьому.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому