гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Компанія ДІЛА презентувала ендокринологам європейські рекомендації з діагностики патології надниркових залоз

09.12.2015
Фото - Компанія ДІЛА презентувала ендокринологам європейські рекомендації з діагностики патології надниркових залоз

Цього разу колегія була присвячена патології надниркових залоз. Її учасниками стали фахівці-ендокринологи України. Відбувся захід у м. Київ в Grand hall бізнес-центру «Арена-сіті».

Відкрила колегію Сидорова Ірина В'ячеславівна, медичний директор компанії ДІЛА, освітивши коло дискусійних питань щодо діагностики патології надниркових залоз і приділивши увагу важливості дотримання процедури підготовки до досліджень.

Особливий професійний інтерес клініцистів викликали алгоритми ведення пацієнтів з гіпер- та гіпокортицизмом (патологія надниркових залоз з порушенням вироблення гормонів), сформовані експертами ДІЛА на основі актуальних світових протоколів.

До уваги професійного співтовариства провідні експерти в області діагностики і лікування надниркових залоз підготували презентації:

- «Інціденталоми наднирників: діагностика та менеджмент» від завідувача відділом хірургії ендокринних залоз Інституту ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка, д. мед. н. професора Коваленко А.Є.

- «Актуальні рекомендації європейських протоколів з ведення хронічної недостатності кори надниркових залоз» від професора кафедри ендокринології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, головного ендокринолога м. Київ, д. мед. н. Комісаренко Ю.І. – кандидата перенести разом з ФІО

- «Вибір діагностичного алгоритму у вирішенні клінічної задачі" Патологія надниркових залоз" за підсумками оновлення європейських протоколів у 2015 році» від доцента кафедри ендокринології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, канд. мед. н. Бобрик М. І.

- «Діагностичні підходи та ведення хворих з вродженою дисфункцією кори надниркових залоз» від лікаря-ендокринолога Київського міського клінічного ендокринологічного центру, канд. мед. н. Луценко Л.А.

Компанія ДІЛА дякує практикуючим лікарям за участь у колегії. Ми і надалі плануємо створювати майданчики для обміну унікальним досвідом між медичними фахівцями.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому