Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"

Повернутися
Фото - Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"

Загальна характеристика

Постійна слабкість та стомлюваність? - Такі симптоми можуть бути ознаками вірусного гепатиту! Вірусний гепатит - це інфекційне захворювання з переважним ураженням печінки, яке може тривалий час протікати безсимптомно.

Ознаками вірусного гепатиту можуть бути: слабкість і стомлюваність зниження апетиту нудота, гіркота в роті біль і/або тяжкість в правому підребер'ї потемніння сечі зміна кольору калу (стає світлим) жовтушність шкіри, білків очей, язика.

Період захворювання від інфікування до появи класичних симптомів може тривати до декількох місяців, жовтяниця з'являється, в основному, вже на пізніх стадіях хвороби. Для хронічних гепатитів характерні слабко виражені симптоми і навіть тривала їх відсутність. Найбільш типовий стан, що супроводжується вегетативними порушеннями (слабкість, пітливість, втомлюваність) та психо-емоційними розладами (дратівливість, безсоння). Часто вірусні гепатити вперше виявляються вже на стадії незворотних змін у печінці, коли лікування мало допоможе. Найбільш важкі ускладнення хронічного гепатиту - розвиток цирозу і раку печінки (гепатоцелюлярна карцинома).

Програма рекомендована особам, які мають високий ризик зараження вірусними гепатитами для визначення специфічних маркерів вірусних гепатитів А, В або С в крові. При визначенні маркерів вірусного гепатиту у одного з членів сім'ї,  ДІЛА рекомендує пройти обстеження всією сім'єю. Своєчасна діагностика вірусних гепатитів дозволить своєчасно розпочати лікування і уникнути небезпечних для життя наслідків.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:
-Гепатит А, антитіла до вірусу IgM
-Гепатит В, антитіла загальні до HBсorАg
-Гепатит В, HBsAg
-Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696
Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"
Ціна (грн.) 915
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому