Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"

Повернутися
Фото - Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"

Загальна характеристика

Постійна слабкість та стомлюваність? - Такі симптоми можуть бути ознаками вірусного гепатиту! Вірусний гепатит - це інфекційне захворювання з переважним ураженням печінки, яке може тривалий час протікати безсимптомно. 

Ознаками вірусного гепатиту можуть бути: слабкість і стомлюваність зниження апетиту нудота, гіркота в роті біль і/або тяжкість в правому підребер'ї потемніння сечі зміна кольору калу (стає світлим) жовтушність шкіри, білків очей, язика. 

Період захворювання від інфікування до появи класичних симптомів може тривати до декількох місяців, жовтяниця з'являється, в основному, вже на пізніх стадіях хвороби. Для хронічних гепатитів характерні слабко виражені симптоми і навіть тривала їх відсутність. Найбільш типовий стан, що супроводжується вегетативними порушеннями (слабкість, пітливість, втомлюваність) та психо-емоційними розладами (дратівливість, безсоння). 

Часто вірусні гепатити вперше виявляються вже на стадії незворотних змін у печінці, коли лікування мало допоможе. Найбільш важкі ускладнення хронічного гепатиту - розвиток цирозу і раку печінки (гепатоцелюлярна карцинома). 

Програма рекомендована особам, які мають високий ризик зараження вірусними гепатитами для визначення специфічних маркерів вірусних гепатитів А, В або С в крові. При визначенні маркерів вірусного гепатиту у одного з членів сім'ї, МЛ ДІЛА рекомендує пройти обстеження всією сім'єю. Своєчасна діагностика вірусних гепатитів дозволить своєчасно розпочати лікування і уникнути небезпечних для життя наслідків. 

Дослідження, які входять до скринінгової програми: 

  • Гепатит А, антитіла до вірусу IgM 
  • Гепатит В, антитіла загальні до HBсorАg 
  • Гепатит В, HBsAg 
  • Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

 

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696  Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени. 

 

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

 

Правила підготовки пацієнта

Кров з вени можна здати в зручний для Вас час:до 11.00, натщесерце, через 8-12 годин після останнього вживання їжі абопротягом годин прийому відділення МЛ ДІЛА, через 6 годин після останнього вживання їжі (вранці виключити вживання жирної їжі).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 164 "Перевірся на гепатити А, В і С"
Ціна (грн.) 915
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому