Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Антитіла до тирозинфосфатази (IA-2)

Повернутися

Загальна характеристика

Аутоантитіла до аутоантигену - тирозинфосфатази бета-клітин підшлункової залози. Прогностичний маркер розвитку цукрового діабету 1-го типу і потреби в інсулінотерапії, вказують на агресивну деструкцію бета-клітин. Порушення вуглеводного обміну та клінічні симптоми цукрового діабету виникають при руйнуванні більше 80% бета - клітин. Захворювання, зазвичай, виявляється в дитячому та підлітковому віці. Схожий механізм розвитку і спектр антитіл спостерігається при аутоімунному діабеті дорослих (LADA), який останнім часом розглядається як варіант цукрового діабету 1-го типу, який виникає пізніше, проте часто проходить під діагнозом «цукровий діабет 2-го типу» у зв'язку з віковими особливостями.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Антитіла до тирозинфосфатази (IA-2)
Ціна (грн.) 835
Термін 7 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому