Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Дослідження на паразитарні грибки (зішкрібок шкіри, волосся, нігті)

Повернутися

Загальна характеристика

Грибкові захворювання шкіри (дерматомікози), що викликаються патогенними грибами-дерматоміцетами (дерматофітами), ділять на 4 групи.
Перша група - кератомікози.
 Збудники паразитують в самих поверхневих частинах рогового шару шкіри або на кутикулі волоса.
 До цієї групи відносяться висівковоподібний лишай, еритразма, вузлова трихоспорія і пахвовий тріхомікоз.
Друга група - епідермомікози.
 Збудники паразитують також в роговому шарі, що нерідко вражають нігті, але, на відміну від збудників кератомікозів, викликають запальну реакцію з боку нижчележачих шарів шкіри.
 До цієї групи відносяться: епідермофітія пахова, епідермофітія стоп і поверхневі дріжджові ураження шкіри і слизових оболонок (кандідамікози).
Третя група - Тріхомікози.
Від збудників епідермомікозів вони відрізняються властивістю вражати не тільки нігті, але і волосся, проростаючи при цьому в їх кутикулу і проникаючи в кіркову речовину волоса.
 Цю групу складають: трихофітія, мікроспорія і парша.
 Четверта група - глибокі дерматомікози: актиномікоз, глибокий бластомікоз, хромомікоз, споротрихоз, а також вісцеральні форми кандидамикозу і мікози, обумовлені деякими пліснявими грибами. 


Дане дослідження виявляє тільки факт наявності дерматофіта,
без визначення виду.


Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
зішкребок епідермісу
волосся
нігті

Правила підготовки пацієнта

зішкребок епідермісу

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Припинити прийом будь-яких косметичних засобів догляду за шкірою обличчя (крем, мило, лосьйони та ін.), місцевих лікарських препаратів. В день здачі не вмиватися.

волосся

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Припинити прийом будь-яких засобів по догляду за волоссям, місцевих лікарських препаратів. Примітки: Для дослідження волосся з ураженої частини голови, в чистий контейнер вистригають на відстані 0,1 мм від коренів або висмикують з волосяними цибулинами, в день здачі матеріалу не мити волосся.

нігті

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Припинити прийом будь-яких косметичних засобів (лаки, засоби для зміцнення нігтів та ін.), місцевих лікарських препаратів. Примітки: Нігті повинні бути чистими і сухими. Також не можна перед процедурою обробляти нігті металевою пилочкою. Зістригти нігті з обох рук (довжина зрізаних нігтів повинна бути не менше 2-х мм). БМ доставляється в стерильному пластиковому контейнері з кришкою, що закручується або в паперовому конверті.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Дослідження на паразитарні грибки (зішкрібок шкіри, волосся, нігті)
Ціна (грн.) 225
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому