Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Гепатит А, антитіла до вірусу IgM

Повернутися

Загальна характеристика

Антитіла класу М до вірусу гепатиту А є маркером гострого періоду вірусного гепатиту А (ВГА). Вони можуть бути виявлені в крові з перших днів інкубаційного періоду (за 5-10 днів до появи клінічних симптомів) і далі впродовж 3-6 місяців (триваліше при затяжних формах). Дослідження застосовується для диференційної діагностики за наявності клінічних ознак вірусного гепатиту, для вирішення епідеміологічних питань (обстеження контактних пацієнтів). Ці антитіла("ранні") виробляються у всіх хворих незалежно від клінічного варіанту і форми тяжкості; їх виявлення - ранне і надійне діагностичне дослідження, що дозволяє не лише підтвердити клінічний діагноз ВГА, але і виявити його безжовтяничний, стертий і субклінічний варіанти. Дослідження необхідно проводити в динаміці, оскільки можливі псевдопозитивні результати через те, що в реакцію вступають аутоантитіла з Fc фрагментами Ig G ("ревматоїдний чинник"). 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
венозна кров
капілярна кров

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

капілярна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Гепатит А, антитіла до вірусу IgM
Ціна (грн.) 265
Термін 10 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому