Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 167 "Партнерська турбота"

Повернутися
Фото - Програма 167 "Партнерська турбота"

Загальна характеристика

Щодня більше одного мільйона людей набувають інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ). За оцінками, щорічно 357 мільйонів людей інфікуються однією з чотирьох ІПСШ - хламідіозом, гонореєю, сифілісом або трихомоніазом. Більшість ІПСШ протікають безсимптомно або з незначними симптомами і з цієї причини можуть залишатися нерозпізнаними. ІПСШ можуть мати серйозні наслідки окрім безпосереднього впливу самої інфекції: запальні захворювання органів малого тазу, несприятливі наслідки вагітності, безпліддя, вроджена патологія новонароджених, ризик розвитку раку шийки матки у жінок* 

Своєчасна діагностика ІПСШ у одного з партнерів дає можливість уникнути зараження іншого партнера. А в разі, коли зараження вже сталося - звернутися до лікаря для лікування виявленої інфекції. 

Результати досліджень дозволять вам виявити інфікування мікроорганізмами, які передаються статевим шляхом: блідою трепонемою (збудник сифілісу), гонококом (викликає гонорею), хламідією, генітальною мікоплазмою, трихомонадою, а також вірусами гепатитів В і С.  

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг 
  • Хламідіоз, Chlamydia trachomatis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн. 
  • Мікоплазмоз, Mycoplasma genitalium, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн. 
  • Гонорея, Neisseria gonorrhoeae, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн. 
  • Трихомоніаз, Trichomonas vaginalis, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн. 
  • Гепатит В, ДНК вірусу методом REAL TIME ПЛР - якісн. 
  • Гепатит С, РНК вірусу  методом REAL TIME ПЛР - якісн. 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

* Дані ВООЗ: Інформаційний бюлетень №110, 2015р.  

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, зішкрібок з у/г тракту (Ж)/з уретри (Ч) 

Правила підготовки пацієнта

У / г забір. Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня відділенб МЛ "ДІЛА".Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: - Протягом 2-х діб перед забором матеріалу не застосовувати препаратів місцевого значення (свічки, спринцювання і ін.), Утриматися від незахищених статевих контактів- Протягом 2 годин утриматися від сечовипускання- Здавати до лікування або не раніше, ніж через 21 день після закінчення курсу антибактеріальної, антимикотической терапії (якщо інше не визначено лікарем).Можливо: Можливі відхилення від стандартних умов за узгодженням з лікарем.Увага: Умови підготовки до здачі урогенітального матеріалу визначаються лікарем. При особливих вказівках лікаря береться відповідно до зазначеної точкою забору.Інший тип БМ.Увага: У роботу може бути прийнятий для даного методу різний тип біоматеріалу (це визначає тільки замовник, вказуючи в напрямку).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 167 "Партнерська турбота"
Ціна (грн.) 1650
Термін 3 (6) дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок