Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 167 "Партнерська турбота"

Повернутися
Фото - Програма 167 "Партнерська турбота"

Загальна характеристика

Щодня більше одного мільйона людей набувають інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Більшість ІПСШ протікають безсимптомно або з незначними симптомами і з цієї причини можуть залишатися нерозпізнаними. ІПСШ можуть мати серйозні наслідки окрім безпосереднього впливу самої інфекції: запальні захворювання органів малого тазу, несприятливі наслідки вагітності, безпліддя, вроджена патологія новонароджених, ризик розвитку раку шийки матки у жінок.

Своєчасна діагностика ІПСШ у одного з партнерів дає можливість уникнути зараження іншого партнера. А в разі, коли зараження вже сталося - звернутися до лікаря для лікування виявленої інфекції. 

Результати досліджень дозволять вам виявити інфікування мікроорганізмами, які передаються статевим шляхом: блідою трепонемою (збудник сифілісу), вірусами гепатитів В і Са також дослідження на ВІЛ.

У випадку ПОЗИТИВНОГО або СУМНІВНОГО результату скринінгів лабораторія ДІЛА безоплатно виконує дослідження для підтвердження результату:

  • "Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг"  - для підтвердження результату виконує «Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла IgG та/або IgМ - імуноблот».
  • «Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг» для підтвердження результату виконує «Гепатит С, антитіла IgG до Core 1, 2, Helicase, NS3, NS4, NS5 (імуноблот)»

 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг
  • Гепатит В, HBsAg
  • Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг
  • ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)*

 

*Особливі умови: зверніть увагу, що на дану Програму 167 поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження «ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)»:  

  • Для проведення дослідження необхідно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що встановлює особу. Дослідження можна також проводити анонімно – без надання документу, що встановлює особу. Важливо! Результати досліджень, виконаних анонімно, не можуть бути представлені для отримання довідок, госпіталізації, професійних оглядів і т.п. 
  • Результати досліджень по Програмі 167, в яку входить дослідження на ВІЛ:

- можна отримати тільки особисто в руки при пред’явленні документу, що підтверджує вашу особу та Талону для отримання результату. Якщо ви обстежуєтесь анонімно, то необхідно пред’явити тільки Талон  для отримання результату.

- не відправляються електронною поштою;

- про готовність результатів не надходить СМС-повідомлення.

 

УВАГА! Перелік відділень ДІЛА в яких Програма 167 доступна для замовлення дізнайтесь за телефоном Інформаційно-сервісної служби: 0 800 217 887

 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696 Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени.

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: 

Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається відповідно до графіка взяття біоматеріалу в відділенні МЛ ДІЛА.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 167 "Партнерська турбота"
Ціна (грн.) 960
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android