Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
0 800 217 887Всеукраїнський номер (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 167 "Партнерська турбота"

Повернутися
Фото - Програма 167 "Партнерська турбота"

Загальна характеристика

Щодня більше одного мільйона людей набувають інфекцію, що передається статевим шляхом (ІПСШ). Більшість ІПСШ протікають безсимптомно або з незначними симптомами і з цієї причини можуть залишатися нерозпізнаними.

 

ІПСШ можуть мати серйозні наслідки окрім безпосереднього впливу самої інфекції: запальні захворювання органів малого тазу, несприятливі наслідки вагітності, безпліддя, вроджена патологія новонароджених, ризик розвитку раку шийки матки у жінок.

Своєчасна діагностика ІПСШ у одного з партнерів дає можливість уникнути зараження іншого партнера. А в разі, коли зараження вже сталося - звернутися до лікаря для лікування виявленої інфекції. 

 

Результати досліджень дозволять вам виявити інфікування мікроорганізмами, які передаються статевим шляхом: блідою трепонемою (збудник сифілісу), вірусами гепатитів В і С, а також дослідження на ВІЛ.

 

У випадку ПОЗИТИВНОГО або СУМНІВНОГО результату скринінгів лабораторія ДІЛА безоплатно виконує дослідження для підтвердження результату:

  • "Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг"  для підтвердження результату виконує «Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла IgG та/або IgМ - імуноблот».
  • «Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг» для підтвердження результату виконує «Гепатит С, антитіла IgG до Core 1, 2, Helicase, NS3, NS4, NS5 (імуноблот)»

 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг
  • Гепатит В, HBsAg
  • Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу - скринінг
  • ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)*

 

*Особливі умови: зверніть увагу, що на дану програму поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження «ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)».  Для проведення дослідження необхідно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що встановлює особу. Дослідження можна також проводити анонімно – без надання документу, що встановлює особу. Важливо! Результати досліджень, виконаних анонімно, не можуть бути представлені для отримання довідок, госпіталізації, професійних оглядів і т.п. 

 

УВАГА! Перелік відділень ДІЛА в яких Програма 167 доступна для замовлення дізнайтесь за телефоном Інформаційно-сервісної служби: 0 800 217 887

 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени.

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: 

Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається відповідно до графіка взяття біоматеріалу в відділенні МЛ ДІЛА.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 167 "Партнерська турбота"
Ціна (грн.) 960
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок