Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Інші біоматеріали (з рото-/носоглотки, ока, вуха, змив із бронхів та ін.)

  • Жовч, харкотиння, змив із бронхів для бактеріологічного дослідження доставляються у стерильному пластиковому контейнері з кришкою, що закручується, тільки у відділення ДІЛА за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 6а, впродовж 2 годин після збирання матеріалу.
  • Матеріал з ока доставляється у спеціальному контейнері з транспортним середовищем AMIES (для кожного ока у відділенні ДІЛА треба придбати окремий контейнер).
  • Матеріал з вуха:
     
- взяття мазків проводиться у будь-якому відділенні ДІЛА;
- якщо взяття біоматеріалу проводиться лікарем, то його необхідно впродовж 48 годин доставити у будь-яке відділення ДІЛА в спеціальному контейнері з транспортним середовищем AMIES.
 
  • Взяття матеріалу із зубоясенної кишені виконує лише лікар. Матеріал доставляється у спеціальному контейнері з транспортним середовищем AMIES у будь-яке відділення ДІЛА у м. Київ.
  • Взяття матеріалу із рани для бактеріологічного дослідження виконує лікар.
 
Важливо: бактеріальний посів ліквору в медичній лабораторії ДІЛА не виконується.
  • Взяття матеріалу з рото-/носоглотки (бакпосіви, зішкріб і т.п.) проводиться натщесерце або через 2 години після їжі. Перед збиранням не полоскати рот і горло, не чистити зуби, не курити. Упродовж доби перед взяттям матеріалу не застосовувати місцеві препарати. Здавати до або не раніше ніж за 14 діб після закінчення курсу антибактеріальної, антимікотичної терапії, якщо інше не рекомендовано лікарем.
 
Спеціальний контейнер з транспортним середовищем AMIES та стерильний пластиковий контейнер можна заздалегідь придбати у будь-якому відділенні ДІЛА.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android