гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Бактеріологічний посів матеріалу на стафілокок (Staphylococcus aureus) + АБГ, скринінг MRSA

Повернутися

Діагностичний напрямок

Інфекційне ураження організму


Склад показників:

Бак. посів на стафілокок (St. aureus) з антибіотикограмою, скринінг MRSA

Метод: Бактеріологічний, ручний
Одиниця виміру: Колонієутворюючих одиниць на зразок

Референтні значення:

Вік
Ч
Ж
Коментарі
0 - 120Р
Не виявлено

                                  

Правила доставки біоматеріалів до лабораторії

еякулят (бак.посів)

Біоматеріал для дослідження: еякулят (бак.посів). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

секрет передміхурової залози (бак.посів)

Біоматеріал для дослідження: секрет передміхурової залози (бак.посів). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

харкотиння

Біоматеріал для дослідження: харкотиння. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

жовч

Біоматеріал для дослідження: жовч. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

урогенітальний мазок (жіночий)

Біоматеріал для дослідження: мазок із вагіни. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (Жіноче). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

грудне молоко

Біоматеріал для дослідження: грудне молоко правої молочної залози. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amis (широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

сеча (бак.посів)

Біоматеріал для дослідження: сеча (Б/П). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Уриновакует з борною кислотою. Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із вуха

Біоматеріал для дослідження: мазок із правого вуха. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із язика

Біоматеріал для дослідження: мазок із язика. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із носа

Біоматеріал для дослідження: мазок із носа. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із мигдалин

Біоматеріал для дослідження: мазок із мигдалин. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із рани

Біоматеріал для дослідження: мазок із рани. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

мазок із ока

Біоматеріал для дослідження: мазок із лівого ока. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

інший тип матеріалу

Біоматеріал для дослідження: інший тип матеріалу. Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Широкий). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

урогенітальний мазок (чоловічий)

Біоматеріал для дослідження: мазок із уретри (ч). Тип пробірки, об’єм БМ в пробірці: Гелеве транспортне середовище Amies (Вузький). Умови доставки: Температура від 18 до 25 градусів, 72 год.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому