гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Чому для дослідження потрібно здавати кров з вени?

16.01.2018

Для того, щоб результат був достовірним, у лабораторії ДІЛА взяття крові проводиться тільки з вени, іноді виняток становлять лише маленькі діти. Забір крові з пальця не забезпечує необхідний об’єм біоматеріалу, так як найчастіше з одного зразка проводиться виконання декількох досліджень. Також при взятті крові з пальця частина червоних кров'яних тілець руйнується, і в пробірках можуть утворюватися мікрозгустки, які ускладнюють проведення аналізу. Тому щоб уникнути повторного дослідження ми рекомендуємо здавати кров з вени. 

Для взяття крові з вени в МЛ ДІЛА використовуються одноразові системи VACUETTE, які відповідають всім світовим стандартам безпеки. При використанні вакуумних систем кров повністю ізольована від контакту із зовнішнім середовищем. Завдяки строго дозованому розрідженню всередині пробірки забезпечується стандартне співвідношення крові і реактиву. Це має дуже важливе значення для подальшого лабораторного дослідження тому, що не порушується співвідношення крові і антикоагулянту (речовина, яка запобігає згортанню), адже в ряді випадків це призводить до отримання недостовірного результату.

Процедура взяття крові з вени займає лічені секунди, абсолютно безпечна і практично не викликає болісних відчуттів навіть у маленьких дітей. Взяття крові з вени проводять медичні сестри, які мають багаторічний досвід роботи з венами будь-якої складності. 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому