гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Чи не страждає якість дослідження при транспортуванні з відділення до лабораторії?

16.01.2018
В МЛ ДІЛА пакування, зберігання та транспортування біоматеріалу здійснюється з дотриманням усіх нормативних вимог, що виключає будь-яку зміну його стабільності і не впливає на точність та достовірність результату:
  • пакування і транспортування здійснюється відповідно до типу біоматеріалу (захист від прямого попадання світла й вологи або при певній температурі);
  • контроль за виконанням правил транспортування (біоматеріал транспортується у спеціальних термоконтейнерах, які виключають вплив зовнішньої температури та захищають від струшування). 
З регіонів біоматеріал доставляється логістичними службами, які мають спеціальні ліцензії. В Києві співробітники кур'єрської служби МЛ ДІЛА на спеціально обладнаних автомобілях збирають упакований відповідним чином біоматеріал і оперативно доставляють його до лабораторного центру компанії. Кур'єрська служба працює за графіком, відхилення становить не більше 5 хвилин. Автомобілі оснащені GPS-навігаторами, що дозволяє контролювати терміни доставки.
 
Якщо виконання даних умов для зберігання зразка недостатньо – взяття біоматеріалу проводиться лише у відділеннях, розташованих у безпосередній близькості до лабораторного центру для забезпечення вчасної доставки (деякі дослідження в МЛ ДІЛА виконуються тільки в м. Київ).
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому