гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Виникають сумніви у достовірності результатів дослідження

16.01.2018
МЛ ДІЛА гарантує точність та достовірність результатів дослідження завдяки впровадженню багаторівневої системи контролю якості, яка безперервно здійснює моніторинг виконання виробничого процесу на кожному етапі. Стабільну якість послуг в лабораторії ДІЛА забезпечують:
  • інвестиції у високотехнологічне обладнання та реагенти: дослідження проводяться з використанням тест-систем та витратних матеріалів від виробників, які є лідерами у своїй галузі: Abbott, Siemens, Roche і інші.
  • автоматизація та безперервність виробничого процесу, в який неможливо втрутитися, що повністю виключає «людський фактор». 
Кожна пробірка з біоматеріалом отримує індивідуальний штрих-код, який є гарантом того, що пацієнт отримає саме свій результат дослідження. Далі пробірка завантажується в автоматичну аналітичну систему, що виконує всі необхідні маніпуляції і по завершенню автоматично передає результат на комп'ютер. Важливо відзначити, що самостійно ввести цифри неможливо і результат дослідження не може бути фальсифікований. Тому кожен пацієнт може бути впевнений у достовірності своїх досліджень.
Набагато важливішим фактором є дотримання правил підготовки до дослідження. Прийом лікарських препаратів, вживання їжі, фізичне навантаження, стрес, оперативне втручання і навіть інтимна близькість напередодні лабораторного обстеження може істотно вплинути на результат. Всі подробиці правил підготовки необхідно заздалегідь уточнювати у співробітників лабораторії, у відповідному розділі або за телефонами єдиної інформаційної служби 0 800 606 777.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому